Dobře placená procházka (2009) (divadelní záznam)

Humor Suchý / Šlitr mi nikdy moc neseděl a ani Miloč Forman na tom nedokázal nic změnit. (FNR Písek 2009)

Proces (1962)

Wellesovský Proces ve výsledku zklamáním. I přes noční projekci nudné a bez výživnější atmosféry. (FNR Písek 2009)

Normal (2009)

Zajíměvě a netradičně natočené, ale například technické záležitoti typu "zpomalovačky" film v mých očích naprosto shodily. Podobné vymoženosti mi do doby, kdy se příběh odehrává prostě nesedí. I přesto, že jsem měl tu možnost vidět film s osobním úvodem režiséra a následnou diskuzí po projekci, nezanechal ve mně téměř nic. Zábava příjemná, ale prázdná. (FNR Písek 2009)

Miloš Forman: Co tě nezabije… (2009)

Přiznávám, že nehodnotím ani tak technické zpracování, jako spíše osud jednoho člověka. Ale i tak se domnívám, že dokument je to velmi zdařilý a hodný pozornosti. (FNR Písek 2009)

Případ pro začínajícího kata (1969)

Unikát v české filmografii pohybující se na hranici reálna a fantasie. Velký zážitek, který chci rozhodně vidět nejen jednou. Navíc na velkém plátně a s úvodem páně Landovského nezapomenutelné. (FNR Písek 2009)

Bloudění (1965)

Jedinnou poznámku, kterou jsem si po projekci do zápisníku napsal bylo: "název přesně odpovídá, ať už se jedná o děj, taki o diváka a jeho snahu film nějak uchopit" (FNR Písek 2009)

Ruka (1965)

Vynikající dílo Jiřího Trnky o jehož smyslu jistě nikdo ani na chvilí nepochyboval. (FNR Písek 2009)

Hraniční hlídka (2006)

Hraniční hlídka se sice odehrává v době války, ale to je asi tak jedinná spojitost s ní. Příběh je i přes komediální formu těžkým dramatem a závěr se mi zaryl do paměti jako ocelová skoba. (FNR Písek 2009)