Pelíšky (1999)

Geniální film zachycující doby, o kterých se těžko mluví. Člověk se zasměje, zavzpomíná a uvědomí si, co za hovada zde vládlo. Není co dodat.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Zas tak hrozný to nebylo. Herci hrozní, příběh hroznej, hudba hrozná, no asi tak jsem se spletl, to se může stát každýmu, v tý vánoční náladě..

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Nádherná pohádka s nezapomenutelnými hláškami, výbornými herci a tou správnou, vánoční náladou.

Antikrist (2009)

Lars von Trier.. Tohle byl Lars von Trier jeho snímek Antichrist. Ani se nesnažte pochopit význam díla, protože to nejde. Trier si s námi hraje a umí to převelice dobře. Dokáže v nás vyvolat strach, i když film nepovažuji za horor. Dokáže nás zmást jedinou scénou a když náhodou po několika minutách pochopíme o co šlo, šokuje nás ještě více. Tento film se nedá lehce zařadit, proto navrhuji kategorii Lars von Trier. Člověk se bude bát, bude mu špatně, bude mít úzkosti a bude se ptát, proč. A to je záměrem. Nejde o to, aby divák hned pochopil mínění snímku, ani o žádné konspirační teorie. Jde prostě jen o to užít si každou scénu, vnímat a nechat si film v hlavě trochu uležet. Každá věková kategorie má totiž trochu odlišný pohled a tohle Lars ví, takže se rozhodl "attackovat" na všechny skupiny s tím, že si v tom každý tu pochopitelnou část najde. Není nikdo, kdo by film pochopil na 100%. Ani sám Lars.

Big Lebowski (1998)

Všechny ty komentáře, který popisujou jak je Lebowski film s nejlepším hereckým výkonem, úžasnou kamerou a vtipem mají pravdu až na tu poslední věc. Párkrát jsem se zasmál, toť vše. Příšerná nuda, dlouhé nicneříkající scény a chyběl mi tam ten švih, ta rychlost a posun někam dál. Celé vyšetřování je utahané a jen odhaluje další a další postavy, ale nepřibližuje nám případ. Nad všechen ten ohlas veliké zklamání. (Jinak ten tepich by mě taky pěkně nasral, za to se Lebowskimu nedivim)

Van Helsing - Série 2 (2017) (série)

Druhá série je v porovnání určitě lepší. Je energičtější, člověk si zvykne na některé blbosti, které nám seriál hází před nos a začne ho to opravdu bavit. Z hlediska děje se přesouváme z okoukané a nudné nemocnice ven, kde nám tvůrci ukáží jak upíři za 5 let dokázali změnit krajinu, lidi a celkově obrátili svět naruby. A tohle miluju. Výborně si pohráli s krajinou, domy a tou postapokalyptickou atmosférou, která se člověku zaleze pod nehty a bude se bát každé opuštěné budovy. No a jestli to tvůrci zamýšleli, tak se jim to náramně povedlo. Hudba nebyla tak výrazná a nijak mě neoslovila, ale herci, ti byli skvělí. Byla dost vidět proměna z první série, kdy se do toho tak nevžívali a tak trochu netušili, do čeho jdou. Za to teď mi přišli že si natáčení užívají stejně, jako si užívají i jejich role. Jmenovitě Christopher Heyerdahl, Vincent Gale a Aleks Paunovic, který má neuvěřitelné charisma a mám ho ze všech nejradši.

Přemluv bábu (2010) odpad!

V politice sice plavu jako ryba v ropě, ale můžu hodnotit aspoň z hlediska filmového. No a reklama není vtipná, není zajímavá, není přesvědčivá a i když bych pravici volil, určitě bych nechal rodiče a prarodiče, aby volili sami a ze své vlastní vůle.

Dead Friends (2011)

Čekal jsem něco víc. Spousta akcí nedávala smysl a některé akce byly lehce předvídatelné. No a malé herečky, u těch nevidím filmovou budoucnost..