Monster Hunter (2020) odpad!

Už mi fakt došla trpezlivosť na to ako Sony a Anderson zoberú super predlohu a spravia z toho hnoj..... Totálny odpad, nemám náladu sa to snažiť obhajovať... To že má Anderson ešte prácu vo filmovom priemysle je väčšia záhada, ako to čo sa deje s loďami v Bermudskom trojuholníku.

Láska a příšery (2020)

Výborná oddychovka, so skvelými postavami, a s pocitom žeby som chcel hneď pozrieť pokračovanie. Pes ma viac charakteru ako postavy vo filmoch za posledne dva roky.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Neviem na čo som myslel keď som si to pustil.

Invaze (1996)

Inteligentnejšia verzia filmu Tehotný dážď, vcelku sa dá na tom zasmiať, ale nedokázal som to zobrať seriózne.

Klaus (2019)

Neskutočne krásna rozprávka a určite jeden z najlepších vianočných filmov.

Desatero přikázání (1956)

Na 4 hodinový film to vcelku utieklo. Na týchto starých filmoch mám rád tú cik pauzu v polovici... aspoň to nemusím pauzovať keď si potrebujem odbehnúť 😁. Hviezdička plus za ten veľký počet kráv 😁.

Barbaři (2020) (seriál)

Je to obyčajný priemer, ale dal som hviezdičku navyše za tému, seriálov z obdobia starovekého Ríma je malo a dúfam, že to Netflix zmení.

Aligátor (1980) odpad!

V prvých okamihoch to vyzeralo ako horror ktorý je tak zlý že to bude až vtipné pozerať, no opak bol pravdou. Bol to maximálne Horror pre tých čo plešateju a majú z toho depresiu, ale to je asi tak všetko. Bolo to neskutočne suché, nudné a tri krát som zaspal.

Dračí doupě (2000) odpad!

Jeremy niekomu dlžil peniaze že v tom hral? PS: dračie diery?? hh to kto prekladal.

Piráti (2014)

Vtipná hovadina, no stále lepšie ako posledné 3 filmy Pirátov z Karibiku