Hra na oliheň (2021) (seriál)

Pre mňa osobne to nebola udalosť roku, pre mňa to bolo rozhodne zaujímavé a skvelý nápad, ale vo finále to pôsobilo ako taký sínus, už od začiatku to šlo kvalitou hore a hore, no vrchol to pre mňa dosiahlo pri 6 epizóde, potom to už len klesalo a klesalo, a čo tie vlasy :D bolo to nejaké umelecké vyjadrenie krvi a obeti? :D

Prison School (2015) (seriál)

Jeden z najlepších komediálnych Anime seriálov ever a jeden z malej hŕstky komédii, kde som od smiechu skončil na zemi v kŕčoch, docikaný a v slzách radosti.

Bok po boku (2012)

“Now if you’re playing the movie on a telephone, you will never in a trillion years experience the film, You’ll think you have experienced it, but you’ll be cheated. It’s such a sadness that you think you’ve seen a film on your fucking telephone. Get real.” hh

Tím tvrdší je pád (2021)

Už od začiatku filmu premýšľam, kde som videl tu Zazie. Je to Missandei z Game of Thrones? Asi skôr nie, ale neskutočne sa na ňu podoba... Až v polovici filmu mi došlo, že to je Domino z Deadpool 2, sa kra dobrý pocit, ten film mi niečo dal.

Všude dobře, sám doma nejlíp (2021) odpad!

HAHAHA..... VERY FUNNY.... HAHAHA. Je to tak zlé, že si na zlepšenie nálady pustím Twilight a s povzdychom si poviem "Aaaach, konečne kvalitný film".

Arcane (2021) (seriál)

Keby mi niekto v časoch, keď som bol ešte mladý a sexi povie, že League of Legends zlomí prekliatie videohernych adaptácii, asi by som ho vyzliekol a poslal na ulicu s nápisom blázon. Áno, nie je to síce film, ale sme v dobe keď seriálové adaptácie video hier zlyhávajú tak isto, ako filmové a ich kvalita a miesto vo svete už rozhodne nie sú na vedľajšej koľaji. Čiže áno, verím že Arcane zlomilo kliatbu a príde mi to extrémne vtipne, pretože som tu hru miloval, ale aj strašne nenávidel :D Seriál sám o sebe vyzerá veľmi dobre, často mi pripomínal Spider-Man: Paralelné svety a každá postava je svojim spôsobom sympatická a máloktorá mi prišla zbytočná a prázdna, a to isté platí o Antagonistovi, ktorého som v určitých momentoch chápal a súcitil som s ním, aj napriek tomu, čo urobil a ako som ho nemal rád. Jedine, čo ma desí na tomto seriáli je, že mám zase túžbu nainštalovať si znova LoL a trpieť v kŕčoch a bolestiach pri každej hre.

Red Notice (2021)

Je to real version South Park epizódy, kde Eric vytváral počítačom generované scenáre na filmy. Nájdi 3 najväčšie hviezdy a posledne haliere, čo ostali daj na scenár a spoľahni sa na to, že to hviezdy potiahnu a prilákajú divákov, buuuuut... Neviem ako iný, ale už ma tak nebaví pozerať, ako Ryan hrá seba, The Rock hrá seba a Gal Gadot hrá seba, len vždy v trochu inom prostredí.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Tom Hardy je skvelý ako vždy, ale ani on nedokáže potiahnuť scenár, s ktorým by som si ani zadok nevytrel hh.

Probuzení (1980)

Same-same as Omen, but different, but still same as Omen, but shittier. Ale rozoznal som palpatina, takže som foking cool.