Mystery, Aljaška (1999)

V prvom rade, veľmi divný názov na športovú komédiu. Inak to bol klasický športový film, veľa problémov, veľa motivačných reči, klasické trénovanie a zlepšovanie zo dňa na deň, ale to k tomu asi patrí, aj keď zo záverečného zápasu toho veľa vidno nebolo, samý prestrih, zoom na korčule. A to vyriešenie podvádzania, uf. Ale určite v pohode film, Russell je sexi, ako vždy.

Tajemný let (2005)

Flightplan je mysteriózny film, ktorý sa snaží zaujať komplikovaným a záhadným dejom, no keď sa pritom trochu sústredite, veľmi rýchlo zistíte, ako je to hlúpe.

Slepá zuřivost (1989)

Klasické Hollywoodske akčné Bčko z 80. rokov v kombinácii so Zatoichim. Ale určite by sa na to lepšie pozeralo, bez tých light pedofilných scén.

Velké záhady a mýty 20. století (1996) (seriál) odpad!

Asi taky seriozny dokument plny faktov, ako Ancient Aliens. Viac otazok ako odpovedi, a odpovede plne fantazie.

Quo Vadis (1951)

Mam rad staré filmy, preto nemôžem uveriť, že to píšem, ale na toto som moc mladý, alebo možno nie som dosť kresťan.

Lukostřelci (2011)

Prišlo mi to ako horšia verzia Apocalypto.

Monster Hunter (2020) odpad!

Už mi fakt došla trpezlivosť na to ako Sony a Anderson zoberú super predlohu a spravia z toho hnoj..... Totálny odpad, nemám náladu sa to snažiť obhajovať... To že má Anderson ešte prácu vo filmovom priemysle je väčšia záhada, ako to čo sa deje s loďami v Bermudskom trojuholníku.

Láska a příšery (2020)

Výborná oddychovka, so skvelými postavami, a s pocitom žeby som chcel hneď pozrieť pokračovanie. Pes ma viac charakteru ako postavy vo filmoch za posledne dva roky.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Neviem na čo som myslel keď som si to pustil.