Bastardi (2017) odpad!

Maminka byla v 70 letech trochu lehčí a kluci teď hledají svého otce. A každá další možná varianta je horší a horší.

Sám proti všem (1998)

Můj 3 film od Gaspara a opět nám to skvěle naservíroval. Jeho depresivní až destruktivní styl prostě zaujal.

Černobyl (2019) (seriál)

Tak takovou depresivní atmošku už dlouho neměl žádný seriál. Naprosto dokonalé zpracování. Že seriál byl natočen v AJ, no a? Nemám ruštinu ráda a za AJ jsem vděčná. Za mě nejdepresivnější asi 4 díl, kdy likvidovali ty následky. Seriál si zaslouží 5*.

Love (2015)

Takové lehčí porno pro ženy 😀

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

SPOILER: Deanerys naprosto a dokonale jebnulo v kebuli. Nejdřív si za něčím jde a pak nenechá kámen na kameni? Jsem zvědavá zda se teď Jon obrátí proti ní,

Heavy Trip (2018)

Tahle Symphonic Post Apocalyptic Reindeer-Grinding Christ-Abusing Extreme War Pagan Fennoscandian Metal kapela mě rozmetala :-D Naprosto super film. Žádný přeslazený Lunetic. Ale kluci, co dělají pořádnou muziku :-)

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Konečně pořádná akce, Arya je fakt dračice :-D Co všechno svede jedna malá holka.

Avengers: Endgame (2019)

Ta poslední půl hodina pro mě možná až moc zbytečně natahovaná. Opět jedna super mega Marvel nálož. Musím říct, že jsem se i hodně nasmála a nejvíc asi obloustému Thorovi, ze kterého se stal spíš Obelix, jen si z těch dlouhých vlasů udělat ještě dva copánky. Takže asi půjde z mých oblíbených postav. Závěrečná bitva skvělá. Celý Marvel pohromadě :-) Dál už spoiler!!! To s Black Widow mě dost nakrklo. A že Doctor Strange nakonec nakonec nebyl ten, co zradil. A jak napsal DwayneJohnson: Tony Stark forever!