• Krátkometrážní

Astronautova žena (1999)

Taková soft-verze geniálního Ďáblova advokáta. I když Charlize musí být přičteno k dobru, že její lehce jebnutý postavy jsou fakt perfektně zahraný! Jen škoda toho blbýho konce...

Jackass: Volume 1 (2002)

V jŮeSEj je očividně možný všechno - proslavit se tím, že se nechám pokousat krokodýlem, seřezat basebolkou, postřelit, pobodat, narvat si kaktus do trenclí, nacvakat na sebe desítky pastiček na myši, pouštět si do koulí el. proud a navrch si nechám narvat do řiti angličák.A to jsem ještě vynechal ty další nechutnosti, kdy všechny tělní tekutiny a obsahy lidských orgánů tekly proudem. Ale překvapivě to fakticky funguje!

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Memento (2000)

Skvělej, originální - výbornej film. Divím se, že nezískal ani jednoho Oscara!

Dunkerk (2017)

Celou dobu během náletů i během vyskakování z potápějících se lodí jsem si připadal pořád jako v pračce zapnuté na ždímání. Definuje tenhle pocit pětihvězdičkovej film?

Solo: Star Wars Story (2018)

Mě se to prostě líbilo - není to taková kravina, jak tady všichni svorně tvrdí (i když tak dobrý to taky není). Zkrátka odpočinkovej večer bez ambicí na přemýšlení.

Terminál (2004)

První polovina téměř geniální, s druhou to bylo krapet slabší. A o to víc zamrzí, když si člověk přečte, co je onen dotyčný za pijavici...

Jurský park (1993)

Po dvojici filmů Jurského Světa musím přidat jednu hvězdu a uznat, že Spielberg je prostě vizionář, kterému ostatní nesahají ani po kotníky - jen recyklují to, co On natočil.

Bohemian Rhapsody (2018)

Mno tý jo - tak moc jsem o filmu slyšel pět ostatní chválu, až jsem si ho (ještě před shlédnutím) vybrousil do dokonalého briliantu. Takže o to víc mě překvapila první půlka, která mi přišla krepítek nudná a celému filmu prostě chyběla šťáva. Teda kromě Live Aid. I když samozřejmě nahrávání jejich největších pecek bylo famózní. A teď se těším na životopis o Floydech prosím! :)

Časové pásmo bylo změněno