Rozpoutané peklo (1997)

Katastrofický film, ve kterém se na katastrofu čeká déle, než polovinu stopáže, je opravdu katastrofa. Pierce Brosnana mám opravdu rád, ale ani jeho výkon nerozpoutal víc, než-li podprůměrné peklo - dvě hvězdice a slabých 40%.

Honey 3: Tanec v krvi (2016) odpad!

Tanec v krvi?? Vzhledem k lokalitě natáčení by se snímek měl jmenovat spíše Honey 3: HIV v krvi... Lepší „taneční kreace” uvidíte v kdejakém ZOO, přičemž bych se, vzhledem k intelektuální úrovni dialogů, ani nedivil, kdyby bylo v pavilonu opic naměřeno i vyšší IQ - naprosto dementní film a jasný odpad.

American Horror Story - Freak Show (2014) (série)

Ukázka hnusu je to solidní, ale po dějové stránce mi tato série American Horror Story přišla nejslabší. Žádná z postav mi vyloženě nepřirostla k srdci a do konce jsem to dokoukal spíše ze setrvačnosti, než-li ze zájmu. Slabší průměr - 45%.

American Horror Story - Coven (2013) (série)

Pomalu zjišťuji, že filmy a seriály s tématikou čarodějnic nejsou nic pro mě. Né, že by Coven byl vyloženě špatný, ale nenašel jsem zde nic, co by u mě vyvolalo wow efekt - jednotlivé díly sice nenudí, ale taky bohužel ničím nenadchnou. Mrsknu tomu tři průměrné sabaty, na víc to nevidím.

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

Nečekal jsem, že může být první řada překonána, ale je to tak. Atmosféra ústavu je opravdu psycho a jako celek se mi Asylum líbilo víc, než Murder House. Oceňuji spolupráci se stejnými herci, zvládají tento žánr na výbornou. Druhá řada si tedy zaslouží taky bůra a už se nemůžu dočkat dalšího příběhu - 95%.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Tak toto bylo něco pro mě. Skvěle zahraná a ponurou atmosférou nadupaná hororová story!!! Každý díl jsem hltal a zkoukl jsem to za víkend, prostě pecka - 90% a jasný plný počet.

MILF (2018) odpad!

Slušný filmový průjem s nádechem žaludečních šťáv žen v přechodu...

Těžká váha (2005)

Sportovní drama jako řemen. Problematika doby ze snímku přímo vyzařuje a ještě dlouho po shlédnutí na mě působila opravdu těžká váha emocí. Vedle tématu, které je samo o sobě dost silné, vše doplňují excelentní herecké výkony (Russell Crowe je pro mě vždy zárukou kvality) a hmatatelné prostředí. Dávám pět K.O. a doporučuji - 90%.

Tvrdé palice (2008)

Neskutečná nuda... Lopata Clooney by měl již napořád zůstat u kávovaru a mektat furt dokola „What else”, protože na tom se snad nedá co zkazit. Míchat sport s romantikou je prostě filmová sebevražda - 25%.

Freaks: Jedni z nás (2020)

Tak naši západní sousedé nám zase jednou chtěli ukázat, že jsou mezi nimi nadlidi - bohužel to ale dopadlo stejně tragicky, jako v pětačtyřicátém. Jedna hvězda za humor a druhá za tu onanující elektrodu v latexu.