Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Úžasná podívaná. Líbilo se mi spojení Julie Roberts a Toma Hankse. Komedie moc nemusím, ale asi se mi začínají líbit.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Větu ,,Mluví k vám kapitán: Připravte se na náraz" v letadla slyšet nechce asi nikdo. Ještě že nejsem v letadle, ale doma, kde si můžu vzít popcorn do ruky. Dokonce i na našem Letišti Václava Havla nám o něm vyprávěl skvělý průvodce.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Proč tak malé hodnocení? Chci tady vidět červenou barvu! Vždyť ten film byl skvělý. Úžasná kombinace faktů a fikce. Napínavá podívaná s úžasnou hudbou.

Tajemný let (2005)

No to byla ale kravina! Už jen proto, že jsem milovník letadel a tenhle film nedával žádný smysl. Kdyby to nebylo tolik chaotické určitě by se mi líbil víc. Nakonec přeci jen ty tři hvězdy dám, protože jsem se nad jeho blbostí náramně bavila.

Teorie všeho (2014)

Úžasný film s fantastickým hereckým výkonem!

Terminál (2004)

Nevím co bych dělala, kdybych se dostala do takové situace. Asi fakt nezbývá nic jiného než čekat. Trochu mi to připomnělo Chyť mě, když to dokážeš.

The Graham Norton Show (2007) (pořad)

Moje nejoblíbenější talk show, která dokáže perfektně pobavit. Graham Norton a jeho hosté jsou opravdu báječní.

To (2017)

Pořád dokola se ptám sama sebe, jestli to má být opravdu horror.

To je náš hit! (1996)

Pěkný oddychový hudební film, na který se příjemně kouká. K tomu doprovázen skvělou písničkou. Lepší průměr, lepší tři hvězdy.