Mission Zero (2007)

Pecka! Připomínalo mi to Machaela Baye, jako by to točil on. Kathryn Bigelow je prostě talent!

Místo nahoře (2004) (seriál)

::::::::::::::::: S rodinou jsme to sledovali pravidelně a taky se zasmáli, bavilo nás to, ale žádné geniální dílo to není ....... ::::::::::::::::::

Místo v životě (2006) (seriál) odpad!

:::::::::::::::::::: Nuda, nuda, nuda a špatné herecké výkony, scénař taky stojí za prd. Dal bych aspoň hvězdičku, ale na to, že je to jako pokračování Místo nahoře, tak je to totální píč..... Hodně mne mrzí, co z tohodle provedli. Místo nahoře byla sranda, prostě zábava, ale tohle ????.........nic..... :::::::::::::::::::::::::

Mistr kickboxu (1992)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Na tomhle jsem ujížděl, když jsem chodil do školky. Pamatuji si, že jsme si s kamarádem ve školce na to hráli, že já jsem Chuck on Barry a naopak. Ještě dnes se tomu smějeme. Opravdu jsme ten film spolu milovali. Nemůžu jinak. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Mizerové (1995)

:::::::::::::::: Už u prvního filmu Mikea Baye si můžete všimnout, že je prostě Génius. Michael má svůj styl, svou image. Do všech svých filmů zakomponoval něco, co nikde jinde neuvidíte a nebo uvidíte, ale jen proto, že se začli všichni hned po něm opičit. Hodně je mu vytýkáno, že scénáře jsou hrozné a klipovitý střih, ale jak sám Mike jednou prohlásil: "Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi". A vo tom to celé je, takže rádoby kritici jděte do prdele . . . :::::::::::::::::

Mizerové II (2003)

Prostě skvělá zábava. Bay umí ! Nic pro INTOUŠE ! ( promiň golfisto )

Mládí v trapu (2003)

Skvělá komedie, která pobaví ! Skvělá hudba !

Mlčení jehňátek (1991)

::::::::::::::::::::::::::::: Nikdy jsem se na to nedodíval. Nějak mne to nezaujalo. To přitom podobné filmy mám i docela rád. Nevím. S tímhle filme mám od jakživa problém. ::::::::::::::::::::::::::::::::::

Mlha (2007)

Závěr filmu je jedna z nejemotivnějších scének, co jsem vůbec kdy viděl a nikdy na ni nezapomenu.