Kiss (1963)

::::::::::::::::::::::: Andy byla zajímavá bytost. Škoda, že už natáh' bačkoru, rád bych si s ním promuvil ......... :::::::::::::::::::::

Blow Job (1964)

::::::::::::::::::::::::::::: Měl jsem u toho opravdu zvláštní pocity. Zajímavé dílo. Andy byl zvláštní. Tenhle snímek je zvláštní. Celý svět je zvláštní. Vy jste zvláštní. Já jsem zvláštní. Tak proč se všemu tolik divíme ?? :::::::::::::::::::::::::::::::

3-iron (2004)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Moc nádherný snímek, můj první od Kim Ki-duka a vůbec asijský film, ale asi se o jeho filmy a vůbec ty asijské začnu zajímat víc. Tenhle film mne moc zaujal a to nemluvím o komentáři režiséra na dvd, který si mi až tak líbil, že jsem si ho musel číst po celou dobu filmu. Prostě nádherný film. Nemám slov. Zavěrečná scéna je přímo fascinující. Filmová báseň. Krása !! :-) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Mercury (1998)

Tak tohle opravdu ne, lidi. Ten malý kluk mi byl vždycky strašně otravný. Tenhle film opravdu nemusím . . . Ale za Bruse a za snahu dvě vyhaslé hvězdy ,-) . . .

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

::::::::::::::::::::::::: Jim Carrey je prostě borec ! S Atkinsonem nejlepší komik 4ever !!! ::::::::::::::::::::::::::

Prázdniny v Římě (1953)

:::::::::::::::::::::::::::::: Týýýý jooooooo, tak to mne zase něco hodně po dlouhé době překvapilo. Nic jsem od tohoto filmu nečekal a dostal jsem vše. Troufnu si dokonce říci, že to je asi nejlepší romantický film, co jsem kdy viděl. Bravo ! Nádherná Audrey Hepburn a vynikající Gregory Peck, dělají z tohodle filmu opravdu nádhernou romantickou podívanou. Škoda, že už Audrey nežije, byla to opravdu krásná, ale hlavně moc talentovaná herečka, která mi to v tomto filmu dokázala. Tleskám !!! ::::::::::::::::::::::::::::::

Cesta do fantazie (2001)

:::::::::::::::::::::::::::: Krásná pohádka, ale nezaujala mne až tak jako novější Zámek v oblacích, který se mi líbil mnohem více. Tady jsem se často nudil. :::::::::::::::::::::::::::::::

Faunův labyrint (2006)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Djkoma to řekl za mne. Naštvalo mne, že příběh o malé holčičce, která má projít 3 zkouškami, aby se zjistilo, jestli je stále královou dcerou, del Toro hodil na drouhou kolej. Také mi docela vadilo nelogické se chování postav, hlavně u malé holčičky. Třeba, když si vzala to ovoce ( nevím už, co to bylo ) a měla to zakázané. Přišlo mi, že je to inteligentní dívka, alespoň se mi zdálo, že je tak napsána její charakteristika postavy. Také mi vadilo, že ve filmu nebyl žádný vývoj postav. Film byl taky příliš brutální, aniž by musel, nechápu proč, u takových filmů mi to prostě moc nesedí. Film má naprosto skvělý námět, ale Del toro z toho mohl vyždímat mnohem více. Taky mohlo být lépe vysvětleno, proč je Ofélie už od mala tak zasněná. Nevím. Chybělo mi tam mnoho detailů. Spíše zklamání. Škoda. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Mrtvý muž (1995)

:::::::::::::::::::::::::::: Filmová báseň. Film o smrti, lépe řečeno film o muži, který se připravuje a kráčí, aniž by o tom sám věděl, na drouhou stranu, a převozníká mu dělá indián se jménem Nobody. Z tohodle filmu si samozřejmě každý vezme něco jiněho, ale osobně si myslím, že je to film o tom, aby jsme se nebáli smrti, ba naopak. Nechci říci, aby jsme se na ni těšili, to ne, ale až přijde, tak aby jsme byli šťastní, cítili se uvolněně a kráčeli hrdě, protože se ze sna vracíme domů. Film, který mi změnil život. www.svet2012.info ::::::::::::::::::::::::::::::::::

Amélie z Montmartru (2001)

:::::::::::::::::::::::::::::::: Nevím, co si mám o tom myslet. Pravdou je, že je to krásný film, roztomilý a Audrey Tautou má nádherný kukuč, ale to je tak asi vše. Nevím. Často jsem se také nudil. Buď budete ( jako většina ) tento film vychvalovat do nebes a nebo vezmete v úvahu, že to na nás po celou dobu Jeunet jen hraje a podbízí - viz. komentář od sinpa ....... PS: Taky Vám tak Audrey Tautou připomíná Audrey Hepburn ?? Zvláštní, že se dokonce tak i jmenuje křestním jménem .............. Zajímavé komentáře: sinp, RadimFišer, Pavlin ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::