Mluv (2004)

Kristen Stewart nebyla nikdy víc charizmatičtější ! Doporučuji !

Moderní Popelka (2004)

:::::::::::::::::::::::::::::: Já nevím, je to pořád dokola. Romantickou komedii si představuji jinak. Není to špatné, ale ani originální, ani moc zábavné. :::::::::::::::::::::::::::::::::::

Moje krásná učitelka (2011)

V jednoduchosti je krása, že? Ano. Jenže tenhle film je až moc jednoduchý a příliš samoúčelný. Tom Hanks je výborný herec, to všichni samozřejmě víme, ale teď i víme, že by se měl více věnovat herectví a produkci, a na režisérskou stoličku příště sedat opatrněji.

Monstrum (2008)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Řeknu to jedním slůvkem: WHOW !!!!!! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Moongirl (2005)

Roztomilé ...

Moonwalker (1988)

Já nemůžu dát jinak, než 5 hvězd. Michael vždy byl, je a navždy bude velkým géniem, umělcem a člověkem, který vyzařoval nesmírně mnoho lásky a radosti kolem sebe. A za to ho budu navždy odivovat. R.I.P.

Moře lásky (1989)

:::::::::::::::: Spolu s Harperem můj nej noir ::::::::::::::::

Most do země Terabithia (2007)

:::::::::::::::::::::::::::: Moc krásný film nejen pro děti ! Já moc fantasy nemusím, ale tohle bylo super !!! ::::::::::::::::::::::::::

Moucha (1986)

Moc hezký film a to, že jsem u něho dvakrát blinkal, mu odpouštím ....

Mravenec Z (1998)

::::::::::::::Jeden z nejlepších animáku na světě ! Mám ho rád už od dětství. Film Vás dokáže vtáhnout do děje a hlavně ani jednou nenudí. Prostě perfektní a velmi vtipný animovaný filmík do nepohody. Jestli máte právě chuť na nějaký ten animáček, tohle je naprostá jasná volba ! ::::::::::::::