Banda pro sebe (1964)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::: Ukliďnující film s velkým charismatem !! Nádherná Anna Karina, skvělé dialogy, krásná Francie, nezapomenutelná tančící scéna v baru ! Nezapomenutelný film ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::

Banditi (2001)

Hodně fajn pohodový film ...

Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)

Whow. Tak tohle tady chybělo !! Vynikající dílo ! Scéna, kdy se promítá video, které natočil, aby ukázal jaká je ve škole šikana, je bezkonkurenční ....

Barbar (2009)

Film k zamyšlení. Velmi procítěný film! Říkejte si tomu filosofie, melancholie, art atd. ..., ale myslím si, že tenhle film je o tom, o čem už dlouho přemýšlím, a to je to, že bychom se měli dál vyvýjet a nechat tady nějaký odkaz naším potomkům, ať se mohou vyvýjet zase dál oni. Je to normální proces už od počátku vesmíru. Možná tenhle film nemá žádný scénář, ale to je úplně jedno. Důležité je, co nám říká. Důležité jsou emoce. To jak se režisér vcítil do postav je neuvěřitelné a scénář by to možná i spíše zkazil.

Bastardi (2010)

Na české poměry velmi slušný film!

Beer Story (2005) (amatérský film) odpad!

Až pochopím o čem to vlastně bylo, možná dám i pět hvězdiček . . .

Ber nebo neber (2007) (pořad)

Konečně soutěž, které rozumím ;-)

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

:::::::::::::::::::::::::::::::::: Nostalgie ,-) Můj nejoblíbenější seriál mého dětství. Nemůžu jinak. ::::::::::::::::::::::::::::::::

Bez předsudků (2009) (TV film)

Sám se divím, kolik tomu dávám hvězdiček, ale bavil jsem se celkem dobře, až na pár výhrad. Natěračovi jsem dal jasný odpad, ale tady to bylo mnohem lepší, a už to nebylo tolik trapné - i když jak se to veme :D Každopádně v divadle by byl zážitek mnohem větší.