• Thriller

Nevina (2021) (seriál)

Seriál mi přijde zdatně přehypovaný a překombinovaný, ale kdo má rád španělské telenovely a slizkého Casase, bude jistě spokojen. U kousku, který je v červených řadách a má být dramatem / krimi / thrillerem a nevím, čím vším ještě, bych se chtěla bavit víc. Ke konci jsem byla ze všech rádoby zvratů a klišoidních zápletek už celkem vysílená. 3/5.

Profil (2018)

Opět se mi potvrdilo, že když se na něco těším, dostanu o dost méně. Zajímavé téma IS, kterak praktikuje nábory nových pipinek do svých řad, to celé přes PC obrazovku. Amy, byť novinářka, bohužel moc rozumu nepobrala, protože vědět, co IS dělá zrádcům, určitě nebudu online chatovat z bytu tak, že je v pozadí vše vidět a pak jako bonus ještě před oknem, aby šla lépe dohledat ulice, ve které bydlím. Letenku, na které bylo její pravé jméno, raději ani nezmiňuju. V závěru jsem si říkala, že ji třeba aspoň najdou a dočkám se pořádného masakru. No, nedočkala. Třetí hvězda za oči Shazada Latifa. Kdo chce vědět něco víc o ISIS, ať si raději pustí Chalifát.

Ohrožený druh (2021) odpad!

Tahle céčková (ani ne béčková) nepovedenost si snad ani nezaslouží komentář, ale protože vždy, když si vzpomenu na ty digitálně vyrobené zrůdičky nosorožce, o kterých byste si řekli, že přece ve filmu, který je o africké divočině, nemůžou dát jen animované paskvily!!, mi vždy vykouzlí úsměv na tváři, musím to napsat. To bylo strašný. Rodinka byla tak nesympatická a blbá, že jsem jim přála zařvat ještě než vůbec vylezli z letadla. Kdyby bylo u filmu napsané parodie, možná bych to pochopila, ale takhle jsem jen zírala se zdviženým obočím, jestli to celé tvůrci opravdu myslí vážně. ODPAD !!!

Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)

Tenhle seriál mi dlouho unikal a byla to škoda, protože tohle já můžu. Krásně ponurý a místy depresivní krimi thriller, ve kterém jsou hezky vykreslené záporné postavy. Dánové umí. Bezmocnost a strach unesených dívek jsem cítila až doma v obýváku a když už to vypadalo, že by se mohly zachránit obě, přišla další bezmoc. Jako další plus sympatické hlavní postavy v čele s krásnou Natalií Madueño, která mě mile překvapila. Dámy, raději nenoste žluté šaty!

Zvrácená (2021)

Tenhle kousek bohužel nemá moc čím nadchnout. Na Morgana se sice kouká dobře a nápad s nesvatou Pannou Marií se zdá být originální, ale samotný příběh trošku pokulhává a ani strašení nefunguje moc dobře. Na čtvrtou hvězdu by museli ještě hodně přitlačit.

Kdo mi jde po krku (2021)

Vidím velký špatný. Tomuhle nepomůžou ani záběry krásné přírody, ani Jolie se svými mega rty, která se mi mimochodem na tuhle roli vůbec nehodila. Roztahané, přehnané, těšila jsem se zbytečně. Jedna hvězda za divočinu, druhá za strážní věž, která mi připomněla aspoň Pach krve :)

The Secrets She Keeps (2020) (seriál)

Jeden ze seriálů, který mě hodně chytil a byl napínavý od začátku do konce. Meghan a Agatha, obě ve zdánlivě pokročilém stádiu těhotenství, jedna žijící v přepychovém domě s milujícím manželem, druhá prostá prodavačka, která toho kolem sebe moc nemá. I přes všechny odlišnosti se stanou dobrými kamarádkami. A obě mají své velké tajemství. Ani u jednoho dílu jsem se nenudila, je tam všechno .. Napětí, únos dítěte, šokující odhalení a skvělý konec. Doporučuju, i když těhulím možná raději ne :)

Had (2021) (seriál)

Po prvním díle jsem si říkala, že vydržím. Vydržela, ale s vypětím všech sil. Nepřišlo mi to ani zajímavé, ani šokující, o nějakém napětí nemůže být řeč a otravné flashbacky mi dost překážely. Marně jsem doufala v nějakou scénu, kde bude aspoň trochu té pořádné vraždy a mně se konečně naježí chlupy hrůzou, ale to se nekonalo a tak Charles jen tráví pitomoučké turisty a manipuluje se svým okolím. Tleskám všem, kterým se to líbilo až na čtyři hvězdy a výše. Já jsem asi někde jinde.

365 dní (2020)

Film pro holky, když se hodně, hodně nudí a chtějí se pobavit. Přemýšlím, kolikrát jsem se smála a kolikrát se snažila přemýšlet, jestli to myslí vážně. Massimo je kus chlapa, snaží se být drsným mafiánem a jeho balící techniky jsou opravdu světové. Až budete chtít získat ženu svých snů, tak ji uneste (minimálně na 365 dní!!), dopřejte jí veškerý luxus, ale také ji čas od času spoutejte a nechte se před ní ojíždět šlapkou, rozhodně to zabere! Na pipinku jako je Laura určitě, sex mezi nimi je pak tak živočišný, že už teď je mi jako divákovi jasné, že tohle prostě nemůžu zažít. Tolik extáze a smyslnosti zvládne jedině ona! Rozhodně chci pokračování. Tentokrát ale aspoň trošku reálné :-)