Brancaleonova armáda (1966)

Velmi slabá a velmi nezáživná komedie s příšerně dlouhou stopáží a jen několika málo světlými momenty. Kdyby byla o půl hodiny kratší, snad by byla stravitelnější...

Z průkopníků milionáři (2010) (seriál)

Co se týče informační, potažmo i historické hodnoty, je tento dokument velmi zajímavý i přínosný. Bohužel je "vyprávěn" dosti nezáživnou formou, což mu výrazně ubírá na atraktivnosti.

Dobří holubi se vracejí (1988)

Velké zklamání s minimem zábavy a slušnými hereckými výkony. Film mě nudil téměř v celé svojí délce, takže relativně vysoké hodnocení dávám spíše ze soucitu s Menšíkem, jehož bídný zdravotní stav je patrný snad z každého záběru.

Bosé nohy v parku (1967)

Ve filmu působí povahová diference páru značně komicky, v reálném životě už to taková sranda není... Snímek docela rychle utíká a přibližně do poloviny i velmi dobře baví, pak pozvolna začíná ztrácet dech a místy působí až absurdně. Celkově jsou to spíše slabší 4*.

Lost Highway (1997)

Tohle Lynchovo dílo jsem nepochopil, nicméně k dalšímu zhlédnutí mě to nenamotivuje. A tak Lost Highway nenávratně skončí (přinejmenším pro mě) v propadlišti dějin.

Iron Sky (2012)

Místy vtipné, celkově však veskrze průměrné a jen díky krátké stopáži koukatelné. Často až příliš přitažené za vlasy a s prodloužujícím se časem projekce moje hodnocení upadá. Těžko říci, jak bych snímek hodnotil, pokud by byl o půl hodiny delší...

Ned a Stacey (1995) (seriál)

Tento seriál sice nepatří k nejlepším, přesto dokáže pobavit. Navíc je dost originální nebo alespoň byl, neboť je velmi patrné, jak moc z něj modernější HIMYM čerpá. Některé díly jsou možná malinko za hranicí stravitelnosti, ale stále mi vycházejí dobré 3* EDIT: Druhá série je naprosto otřesná, což vysvětluje proč se seriál přestal točit. Původní hodnocení ponechávám pro první sérii, pro druhou by to byl: Odpad!

Manželství po italsku (1964)

Manželství po italsku mne zklamalo. Navzdory mému očekávání nabídlo humorných momentů opravdu poskromnu. Zdejší hodnocení vypovídá spíše o hereckém obsazení než o kvalitě snímku.

Uvnitř lidského těla (2011) (seriál)

Lidské tělo jako jeden ze zázraků přírody. Dokument poutavě popisuje známější i méně známé vlastnosti a mechanizmy lidského těla. Malinkou pihou na kráse je nižší odbornost dokumentu, ale i tak se na něj velmi příjemně kouká.