Holky fotbal nehrajou (2007) odpad!

Každého, kdo hrál fotbal tohle spíše urazí než potěší. Ať už to jsou záběry z tréninku nebo samotný zápas. No nejspíš se ve Státech střídá i ve fotbale hokejově :-))) Sakra, tohle byla ale (p...) kravina. Jestli bude má žena díky probíhajícímu těhotenství stále více sentimentálnější, tak jde televize z baráku. :-)))

Paralelní svět (2007) (TV film)

Jason Priestley jako akční hrdina, Kanaďani točí výborná sci-fi a Madagaskar vyhrál MS v hokeji.

Noční let (2005)

Fantastický Cillian Murphy je padouchem par excellance, ani on však nemůže zachánit průměrnost tohoto thrilleru. První půlka, snad i větší část by zasloužila plný počet "pecek", jenže jakmile vstoupíme do Lisina domu, stane se vše lehce předvidatelným až kýčovitým...

Antonyho šance (1986)

V každém případě zajímavý příběh, vypovídající něco málo o letech nedávno minulých. Řekl bych, že pro ty, kteří si tuto dobu nepamatují, těžko k pochopení.

2012 (2009)

Tak 2012 se extrémně nepovedla. Po 20 minutách uhodnete vše, co se bude dále dít a to do posledního detailu. Hlavní hrdinové mají pořád tak neuvěřitelné štěstí na poslední zlomek sekundy, až si říkám, že by nejspíš byli schopni uhodnout všechna čísla tažené ve Sportce v jednom sloupku a to v obou tazích... * za efekty, * kdo ví za co (snad za naprosto šíleného Harrelsona)

Podivní (2010)

Tak tohle byl nářez... Po dlouhé době opravdu KVALITNÍ horror. Už jsem si říkal, že se dalšího dobrého kousku v tomto žánru nedočkám. Skvělá atmosféra, minimum nelogických scén, velmi dobré herecké výkony. Vřele doporučuji všem milovníkům horrorů.

Avatar (2009)

James Cameron si zajistil na dalších x let "nesmrtelnost". Lidé budou vzpomínat jak houfně plnili kina a mohli shlédnout tento "megafilm". Stejně jako do dneška vzpomínají na to, jak poprvé shlédli Spielbergova E.T.ho. Musím říct, že mě zaujala celá vizuální stránka, hlavně ztvárnění původních obyvatel planety, především pak ale samotná Pandora. A snad poprvé jsem trpěl závratí i při sledování filmu, když se Jake s Neytiri prohánějí neskutečně vysoko nad zemí v korunách stromů, na skalách... Nicméně k filmu, příběh lehce odhadnutelný, 1* navíc nejspíš i za 3D. Herecké výkony nijak nezaujmou, snad jen výborný Stephen Lang v roli hlavního záporaka Quaritche. Nesouhlasím s tím, že by film neobsahoval žádný hlubší smysl. Dle mého jde zde naprosto zjevně vidět odkaz na dobu "obejvení Ameriky" a následného útlaku původního obyvatelstva až po současnost a výpady USA za ropou, pod rouškou boje proti terorismu.

I Love You Phillip Morris (2009)

Mám kamaráda, který je schopný usnout kdykoliv a všude (kino, divadlo, ale i fotbalový zápas..). A tohle je přesně příležitost pro něj, jak si pořádně dáchnout. Jediným pozitivem tohoto filmu jsou herecké výkony Jima a Ewana. Jinak je to nekonečně táhnoucí se nuda. Nepamatuji si, kdy jsem se díval každých 10 minut na to, kolik ještě zbývá do konce filmu. Ani komedie, ani drama. Režie o ničem, dalo se z toho vytřískat daleko více. Pojmout tenhle bezesporu zajímavý příběh úplně jinak, tak by bylo o pár adeptů na Oscara více.

Zuby nehty (2007)

Noo...když v tom člověk nehledá logiku, jakože bez ropy by se dalo žít dále, proč mají kanibalové primitivní zbraně apod., tak se jedná o vcelku průměrné béčko. Ovšem konec to má dost dobrý :-))