Svět pod hlavou - Dvojboj (2017) (epizoda)

Opět víceméně bez pořádného případu, ale zamotává se nám to čím dál víc. Dvojboj obkladačky - "ztracená" Simona nebyl úplně nosný, ale bohatě to vynahradily scény na hřbitově, hotel Krystal a tentokrát i smysluplné scény se slečnou doktorkou. A Filip nám konečně pochopil, kdo je tady důležitej, no :)

O koních a lidech (2013)

Život, drsný sever, alkohol, láska, koně a smrt. 65%

Černé zrcadlo - Lovná zvěř (2013) (epizoda)

Díl s jednoznačně nejpřekvapivějším zvratem, který je během závěrečných titulků dotažen téměř k dokonalosti. 80%

Nádraží - Noční život (2017) (epizoda)

V posledních 2 dílech definitivně došly nápady, které by byly vtipné. Scénky u psychologa už se jenom opakují, vynechali Ostravu, která mě bavila možná nejvíc a celkově ten dojezd už byl hodně zoufalý a křečovitý

Temný Kraj - Loupežníci pokračování (2017) (epizoda)

Jsem asi naivní, ale nečekal jsem, že to bude ještě horší než první dvojdíl. A ono jo. Roztahané, všechny postavy jsou víceméně jenom karikaturami. 30%

Temný Kraj - Loupežníci (2017) (epizoda)

Trpaslík (2017) (seriál)

Trpaslík se víceméně zlepšoval díl od dílu, a nabídl nakonec slušnou porci absurdního a nekorektního humoru. 70%

Trpaslík - Sobota (2017) (epizoda)

Myslí, že Stáňa byla důstojným zakončením celého týdne s trpaslíkem. Víceméně se zlepšoval díl od dílu, a nabídl nakonec slušnou porci absurdního a nekorektního humoru. 70%

Pod zemí (2014)

Na začátku jsem si položil jednoduchou otázku: "Umřou tam všichni?" a po cca 20 minutách jsem si sám pro sebe dodal: "Doufám, a doufám, že to bude rychle". Jakože horror, jakože pseudodokument, jakože okultismus - ale opravdu všechno jenom jako. Doopravdy jde o dost nepovedený film s mnoha příběhovými a logickými nesmysly, kterých už bylo natočeno spoustu. 40%