Clona (2008)

Občas mě bolí záda,myslela jsem si,že to mám od páteře, ale ono to může mít ještě jinej důvod. Budu muset mít foťák vždy při ruce,pro jistotu. Proto pozor,aby vám za krkem náhodou neseděl nějakej vytrvalej duch.

Hellraiser: Pekelný svět (2005)

Partička mladejch nadšenců do pekelné počítačové hry jsou pozvaní na velkej mejdan, to ale ještě netuší jaké úmysly má hostitel,který si chce s nimi vyřídit účty,protože je obviňuje ze smrti svého syna. Podaří se mu to? Cesta do pekla je otevřená,ale pro koho. Ta smrt Lance Henriksena na závěr filmu je asi nejlepší. " Jsou to všechno jen rekvizity,ale moc dobré. " :) Opravdu?

Pátek třináctého (1980)

Úžasná hudba Harryho Manfrediniho,dost děsivé zvuky a mladý Kevin Bacon,který měl moc zajímavou a hlavně nečekanou smrt.

Velký útok zombies (1980)

Atomoví zombíci držící pevně v rukou zbraně nože, sekery nebo kulomety se vymykají všemu co jsem až doposud viděla. Jsou rychlí a inteligentní.Takže se nevrhají na své oběti, tak bezmyšlenkovitě.Nejdřív člověka zabijí a pak ho začnou požírat. Podoba zombíků,taky není zrovna moc kvalitní vypadají spíš ,že spadli hlavou do bláta,které na nich zaschlo.To asi těžko někoho vyděsí,ale za tu originalitu a nové pojetí zombies dávám 3*.

May (2002)

Pro mě to horor určitě je i když dost nezvyklý! May je trochu "divná" holka, která nemá žádné přátele jen svou panenku Suzy. Potom potká Adama do kterého se zamiluje, nebo spíš do jeho rukou, které se jí zdají naprosto dokonalé. Její kolegyně a později milenka má zase hezký krk a další dívka krásné nohy. Když si myslí, že už snad nebude tak sama, přijde velké zklamání. May si proto stvoří dokonalého kamaráda, který bude jen její a proto mu daruje to nejcennější co má, svůj zrak. Teď je konečně šťastná! A jestli se vám někdy stane, že takovou "May" potkáte radši se jí vyhněte, protože při líbání dost kouše a když je někdo moc votravnej tak mu vrazí nůžky mezi oči (mimochodem moje oblíbená scéna).

Pitevna (2006)

Thajská pitevna je v něčem odlišnější, než ty evropské nebo americké. Asi mají daleko větší úctu k zemřelému,proto dokážou tak dobře natočit horor s takovou tematikou.Studentka medicíny Mai vidí něco,co nikdo jiný nevidí. Začne jí pronásledovat duch z minulosti a chvíli jí nedá vydechnout. Má alespoń malou šanci přežít?

Zmeškaný hovor (2008)

Docela povedená duchařina. Měla jsem takový příjemně mrazivý pocit, když se Beth ocitne ve vyhořelé nemocnici a objeví tělo ženy o které si myslí, že ty vražedné hovory má na svědomí, ale nakonec je všechno úplně jinak.

Díry (2003)

Je to velice zvláštní rodinný film. Sigourney Weaver je zde v pro ni nezvyklé roli velitelky tábora, která přísným zrakem na všechny dohlíží. Jon Voight ( Pan Sir ), jako její podřízený, který je hodně nervozní, protože přestal kouřit a tak to s ním není snadné, ale pro mě to byl stejně sympaťák.

Chuckyho sémě (2004)

Netušila jsem co mám od tohoto dílka vlastně očekávat. Horor to není v žádném případě a komedie, no asi jak pro koho, vtipné to zase příliš nebylo, ale v každém případě bych jim do dalšího filmu doporučila dobrého psychologa. Dvě hvězdičky dám za jejich roztomilého syna/dceru (ono se to nemohlo rozhodnout), který se v každé stresové situaci počůral do kalhot, což bylo dost často.

Karetní hráč (2004)

Argentův skvělý krimi - thriller s jedním vášnivým hráčem pokeru. V sázce jsou mladé dívky,které zatím nemají moc šancí přežít. Hra mezi vrahem a policií může začít. Až se objeví jeden mladík a dá jim všem naději,protože je silným soupeřem a karta se začne obracet. Kdo je teď na tahu?