Hellboy: Královna krve (2019)

Já se bavil, a MOC! Guilty pleasure. Čistokrevný béčko plný krve a nadupanejch hlášek, to jsem od toho čekal a to jsem taky dostal. Jediná vada na kráse jsou hnusný masky a CGIčko (asi nebyl peníz) plus to, že si pan režisét úplně netyká s choreografií akčních bojových scén. Jinak bych možná nakouřil i 5. Jo a baba jaga scéna snad lepší jak v Johnu Wickovi 😎

Shazam! (2019)

První půlka zcela pohodová, vyjma toho, že Warneři prostě dělaj strašně hnusný CGI efekty celému svému DC univerzu a když to člověk srovná s Disneyho MCU, tak je do očí bijící, že jsou u WB o x levelů níže. Dalším pro toto studio signifikantním znakem u jejich komiksovek je to, že uměj parádně podělat závěr svých filmů a Shazam! samozřejmě není výjímkou. Levy i Strong předvádějí zcela v pohodě herecké výkony, ale to nějak nestačí. Normálně bych hodnotil třemi, ale jsem nucen jednu ubrat, protože potenciál byl u týhle látky obrovskej a věřím, že ujmout se toho lepší producenti, potažmo režisér- mohlo se klidně jednat o rodinnou akční klasiku!

Vodník (2019) (seriál)

Jiný než ostatní ze série Nejsvětější trojice. Natočený tak nějak psychadelicky.. Neužil a Hanuš hrajou první ligu!

Čertí brko (2018)

Pohádka je to zcela průměrná, ale i to v dnešní době dosti potěší. Člověk co vymýšlel název by zasloužil nějakou cenu za kreativitu a produkce zas za odvahu 👌

Jsem božská (2018)

Vim, že nejsem cílovka, ale.... tohle snad ne, ne? Ne! Hvězda za to, že z filmařskýho (řemeslnýho) hlediska to není odfláklý.

Paddington 2 (2017)

Britský, hezký, milý! A Hugh je patřičně slizkej 😄

Sněhulák (2017)

Na to jak parádní je předloha, je film vyloženě nuda. A evidentně se u toho nudí i všichni zúčastnění včetně Fassbendera. Harry Hole by si zasloužil vymazlenější adaptaci. Třeba u Nesbeho Lovců hlav se to povedlo na výbornou. Nevím jestli mě to víc zklamalo nebo nasralo.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Pořád je to nejlepší naprosto přepálená série megalomanskejch akčních nekomiksovejch blockbusterů, nic jinýho podobnýho neznám.. Že tam neni žádnej příběh vem čert. Byl bych strašně rád kdyby těchto předraženejch výplachovek bylo víc. Dostanete prostě naprosto to co čekáte, kdyžvíte, že jdete na rychle a zběsile. A nádherně vymyšlený rozloučení s Walkerem je už jenom třešničkou 😉 Wan umí evidentně i s velkým budgetem, klobouk!

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

První půlka je až roztomile ujetá a tupoučká, až by se mohlo zdát, že po skončení titulků, se to může třeba pro někoho vyvinout v guilty pleasure blbinu. To by ale nesměla přijít půle druhá, kde už se jedná o vyloženou nadtrapnost, maglajz a lidem Čapka znalým dá vzpomenout na 'pejsek s kočičkou vařili dort'. Představitel hlavní role je samozřejmě grandiózní přehmat a je dosti znatelné, že ostatní členové hereckého ansámblu (a že mám spoustu z nich rád) jsou z něj nešťastní a znudění. Takže tomu pánovi zakázat hrát do konce věků a to pod hrozbou vražení postříbřené sekyry do zadnice (případně by se po něm dalo hodit koněm).

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Ono to celkově neni ani tak moc blbý, hlavní problém je, že to vypadá neuvěřitelně lacině