Sedmero krkavců (2015)

Výborně zrežírované a zahrané. Bez infantilního pitvoření s výbornými dialogy. Několikrát mě při sledovaní přepadl takový ten mile pozitivní pocit, kdy mě bylo skutečně od duše hezky, což je na moderní českou pohádku velmi osvěžující. A jak Issivou nemusím tak tady je skutečně báječná a Alice to umě vyhrála na plné čáře!

Dárek (2015)

Šel jsem do kina na dárek a dostal ho. Absolutně nic netušíce jsem byl odměněn netuctovým a nemainstreamovým zážitkem. Tady všechno funguje jak má. Od hereckých výkonů s uvěřitelnými dialogy, přes zvládlou režii. Přesný hudební podkres a samozřejmě výborný scénář. Silné , nepředvídatelné a neotřelé:)

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Všechno už tady bylo vlastně napsaný. Jen se nestačím divit některým rádoby "šmekrům", tady, že nepoznají mimořadnou filmovou událost a dají méně než 5 hvězd :)

Neutečeš (2014)

Jiné a osvěžující. Pointa je patrná a výborná. Vlastně je to hodně sociální film a v druhém plánu se vlastně nejedná o horor! O hudbě je zbytečné mluvit - je cool !

Nevěrná (2002)

Nemohu si pomoct, ale vykon Laneove je tak presny, vynikajici, a verohodny, ze si ani nepamatuju , kdy me zenska herecka predstavitelka tak mimoradne presvedcila o tom co hraje. Jeji prozitky jsou az hmatatelne. Ve vykonstruovanem pribehu ma jeji vykon hlavni zasluhu na tom, ze dam 4* .

Nejvyšší nabídka (2013)

Sem tam se mi stane, že hledím a jsem pohlcen tím co se děje na plátně. Nezajímá mne prioritně technické zpracování jako spíše celkový dojem. Tohle je přesně ten typ filmů co mě přikoval a nepustil. Osobně bych krátil stopáž, protože s přibývajícími minutami vám dojde pointa ještě předtím, než je vyřčena. Rozhodně čistej filmeček a Praha velmi potěší.

Prokletý klaun (2014)

I těm, kteří nečekají od snímku ničeho , se dostane působivá a hlavně nenudící žánrovka. Vytknul bych absenci atmosféry, což pro někoho může být zásadní. Já, ale tentokrát přimhouřím oči a dám za 4*. Hloupý to rozhodně není.