Spálené vzpomínky (2007)

Bohužel nechci a ani nemohu hodnotit film podle jeho hereckých výkonů. Dílo zcela průměrné, nepravděpodobné, a místy prudce nereálné. Jeho jedinou výraznou devizou jsou brilantní výkony ! Všech! Tam, kde by se celý svět odvracel od silného feťáka, tam mu v Americe hází záchrané lano. Jak při své silné závislosti dokáže Jerry takhle přemýšlet a fungovat je mi záhadou o to víc, že drogou je heroin! Viděli jste proboha někdy závislého na heroinu? Nemůže se ani vy...at, vychc...at, jeho potřebou je droga a pro tu udělá zcela všechno. Ale tady né. Tady se vesele studuje, přemýšlí a chodí do léčebny. Nesmysl. Tím, mě "Zuzanko Bierová " nedostaneš !

Sběratel kostí (1999)

To snad někdo nemyslel vážně ! AJ - má hezký úsměv

Vertical Limit (2000)

Nereálné, místy přitloublé, místy velmi zábavné, místy však trapně komické - proboha kdo psal ty dialogy? Pravděpodobně se budete bavit, ale pravěpodbně lehce zapomenete.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Odzbrojující. Občas přitažené za vlasy,ale bavit se budou hlavně muži. Ach jo,kdyby to tak bylo v reálném životě.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Solidní zábava. S tím také do kina musíte jít. Nic víc nic míň !

Hancock (2008)

Zklamnání. 1/2 hodina je slibná, efektní a svižná. Co se děje potom je průšvih. Proč film zabředne do psycho hovorů a naivistickém tlachání o ničem? 2 důvody proč film vidět: vlasy Charlize Theron a vtip Will Smithe! Co také čekat od titulu honosícím se - Drama / Akční/ Fantasy / Komedie !!!!!????

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Přímočaré, syrové a surové. Na nic si nehrající a jednoduše přehledné. Nečekaně dobré.

Americký gangster (2007)

Silné, poutavé,ale...strašně dlouhé ! Co nůžky?