Elvis (2022)

Tak jsem to konečně viděla! No...a nic se nestalo. Země se nepohnula...Ovšem to neznamená, že to se mnou nic neudělalo. Je to Bazovsky udělané, ale ne Mulenružovské a to se cení. Líbí se mi, že to ukočíroval a zároveň z toho neudělal nudu životopisu. Prostě mě to bavilo, dozvěděla jsem se i ještě nějaké maličkosti, které jsem nevěděla a nakonec jsem si to i užila. Za mě naprosto překvapených 85%

Smrtící ticho (2020)

Přilákal mě a to přiznám bez mučení, Nikolaj Coster a ze začátku i ta nádherná krajina. Ta ovšem posléze zmizela a proměnila se v šedivou hmotu něčeho. Vlastně to nebylo úpa blbé ani stupidní, ale bylo to tak nějak klišoidní a ničím nepřekvapivé. Nicméně se na to dá dívat, ale kdo už má spoustu filmů nakoukáno, tak nebude překvapen. Za mě nepřekvapených 70%

TBH (2022) (seriál)

Tak pro mě je to celkem zajímavý WTF. Za mých časů jsme se takhle nechovali, drželi jsme spolu a držíme dodnes a co mě dostalo nejvíc je ta šíleně sprostá mluva. Já jsem si myslela, že my jsme mluvili hodně sprostě ovšem totok se nedá překonat. Mám pocit, že dnešní puboši si vytváří problémy, které vůbec nemají. Já, kdybych se chovala tak jak zdejší protagonisti, bych dostala přes držku a letěla bych skrze celou předsíň. Jasně, není to dobrý návod jak vychovávat děti, ale toto bych já osobně doma nesnesla. Dnes viděné Krásné bytosti se můžou TBH akorát vysmát.  Fuuuuck všichni rozmazlenci světa. Pokud si nehrábnete rypákem do země, tak nevíte o čem ten život vlastně je. Za mě úsměvných 88%

Krásné bytosti (2022)

Úžasnodramatický film z Islandu. Zprvu jsem si říkala, že na tom ostrově osídleným Vikingy  žijou samí dementi s dementníma rodinama. Posléze jsem si musela opravit své myšlení, páč tam žijou lidi stejní jako  jinde na světě, ale protože jich je tam málo, tak je to víc vidět. Nicméně je to asi horší místo k životu než třeba Evropa ( si teda myslím) i když co my vlastně víme. Puboši mají problém všude na světě a na ostrovech asi o kapku víc. Vlastně tu mají stejné problémy jako kdekoliv jinde ( no i když šukání ovcí a slepic asi není obvyklé). Co mě na tom všem neskutečně bavilo i když to bylo celou dobu drama, je to přátelství které díky tomu všemu vzniklo. To jsem zažila sama na své vlastní kůži a můžu naprosto upřímně říct, že takhle opravdu vznikají přátelství na celý život. Za mě naprosto ztotožněných 88%

Kodaňský kovboj (2022) (seriál)

Nooo, tak to bylo 9mm mezi oči!  Fuuuckt něco, ale opravdu NĚCO! Bylo to tak bizarní a divné až mě to vlastně donutilo se na TO dívat až do úplného konce (stejný pocit jsem měla i v jednom Království  a žeru ho dodnes) i přesto, že jsem nevěděla jestli je to hnusné a debilní nebo se mi to líbí. A během toho jsem si ten sled vizuálně-podivných scén točených koldokolovou kamerou, podivných postav a postaviček kodaňského podsvětí, barevnému ztvárňování postav a dalších fantaskností, jednoduše oblíbila, nebojím se říct i LOVE. A přestože jsem to místy vůbec nepobrala, snažila jsem pokud možno vypnout mozek a nechat scény jen tak plynout...a to se mi vyplatilo. Nicméně i tak bych dala 4*, ovšem to by tam nesměl být ten Šíleněboží! a pro mě geniální soundtrack, který přeřval úpa všechno až jsem se kolikrát tak lekla, že mě málem kleplo. Dialogy potichu a pak PRÁSK!.. NO a to by tak asi bylo všechno, zazvonil zvonec a pohádky je milé děti konec ... Za mě uhranutých 100%

Marco Polo - Série 1 (2014) (série)

No, těšila jsem se na nové zpracování Marcova "Milionu". Z osmdesátkového seroše si pamatuju akorát krasavu hlavního hrdiny. Nicméně tento seroš mě bavil ačkoliv celkem nechápu, že to tam Marco vydržel s tím prasetem tak dlouho, ale co už, historie je historie...Za mě celkem ovlivněných 88%

Kocour v botách: Poslední přání (2022)

Tak toto se mému človíčkovi moc nepovedlo, tedy výběr filmu. Všechny ftipné scény byly v trajleru a ve filmu nezbylo zhola nic. No nic aspoň jsme byli spolu v kině. Za mě poněkud polonudných 70%.

Vlk viking (2022)

Já tenhle film neberu jako hodor, ale jako domácí drámo. A to je solidně vystavěné a každý si v něm může najít to své...Kdokoliv si zažil něco hnusného ve své rodině si zde najde to svoje a může to přetvořit v něco pozitivního...Za mě měsíčnoproměnlivých 85%

Ztracena v bílém šumu (2023) (seriál)

Bylo to takové volaakési čudně roztahané, do toho zatáhnutý příběh novinářky, který vlastně neměl s příběhem žádnou souvislost čímž tento asi skutečný příběh naprosto zabili. Za mě nevěřícných 65%

Svatý pavouk (2022)

Taková hodně hustá ukázka co se děje v Íránu, který se od pravěku nikam neposunul! Tedy co se týče vztahu k ženám a jejich úloze ve společnosti. Je to totální maras když to jeden vidí a říká si: "Je totok vůbec možné"? A odpověď zní: " Bohužel ANO! Pořád je to ještě v islamizovaných zemích možné je!" Chce se mi z toho zvracet, ale to je asi tak jediné co s tím můžu udělat. Nebo ne?! Za mě naprosto zhnusených 90%