• Krátkometrážní

The Best of GG Allin & The Murder Junkies (2008) (koncert)

Spíš než jako koncert bych to označil jako video kompilaci. V tomhle 45 minutovym kousku zazní legendární tracky jako Bite it you scum, Die when you die, kill the police, gypsy motherfucker a mnohem víc. V celý týhle věci jde vlastně o několik momentů z různejch koncertů GGho Allina, který jsou vesměs pořád jedno a to samý. Gg sere na stage, gg se bije, gg dal někomu bombu, gg chčije, gg někam leze, gg padá, gg si strká mikrák do prdele, gg se mikrákem mlátí o hlavu, ggmu teče krev a teď si to zopákněte třeba 10x a vyjde vám tohle video. Na zabavení dobrý, ale podruhý bych si to už nepustil. Tohle ocení hlavně opravdoví fanoušci GGho Allina. Člověk kterej nikdy o Allinovi neslyšel bude samozřejmě v šoku. Člověk musí vědět, do čeho se pouští. Párkrát jsem se i zasmál! :D Ona je to někdy fakt prdel :).

Ramones: Live at German Television (1978) (koncert)

ONE, TWO, THREE, FOUR! Kurva, tak tohle byl ultra nadupanej koncík! Germáni to asi úplně nepobrali :D. Nechápu, co tam dělali ty starší lidi. Jen tam seděli a nehejbali se, ale aspoň bylo vidět, že těm mladejm se to líbí. Ale já jsem si ten koncík nepustil, abych koukal na publikum, nýbrž na Ramones!

Death Race 2000 (1975)

Ze začátku mi to připadalo jak úplná pičovina. Potom jsem si řekl "hm...ono to není tak špatný, ten film se snaží něco sdělit" a opravdu to bylo výborný. Death Race 2000 se snaží poukázat na to, že lidstvo se až příliš soustředí na násilí a to všeho druhu. Ukazuje, že za nějaký ty "bodíky" je člověk schopnej fakt všeho. I porážení dětí. A nejhorší na tom je, že se tohle fakt děje a ne jenom v tomhle filmu, ale i v realitě, bohužel. Každá scéna je tu fakt výborně propracovaná a dialogy jsou vychytaný do toho nejmenšího detailu. Na první poslech můžou znít vtipně, ale když se nad tím člověk zamyslí a koukne se na to z jinýho úhlu, najde v tom určitý poselství a právě to se mi líbilo nejvíc!

Sedm a víc (1973)

Při hodnocení Sedm a víc fakt váhám, protože na jednu stranu jsou tu fakt výtečný momenty, co si budem. Třeba jako auto honička, výslech v nemocnici. Na druhou stranu je tu až moc obyčejnej příběh, kterej je ještě k tomu natahovanej a nezáživnej konec. Asi zůstanu u tý trojky. Ale fanoušci Roye Scheidera budou potěšený.

Řidič (1978)

Tak to mě poser!! Ty auto honičky neměly chybu! Ryan O'Neal je frajer. Jeho pohyby, výraz, chování - to všechno mu divák s úsměvem na tváři věří. On tu roli nehraje, on tou rolí žije. Takovej druhej McQueen. Na konci auto honička trvá skoro deset minut! Jeden z nejlepších carsploitation filmů, kterej jsem kdy viděl..

Čtyři pokoje (1995)

1. povídka je nudná, ničim vtipná sračka. 2. je o něco lepší, ale taky to nestojí za nic. 3. povídka je skvělá. Je to totální hovadina (v dobrým slova smyslu), u který jsem se dost nasmál. No a ta 4.? Ta je ze všech úplně nejlepší! Quentin je prostě bůh, co si budem. Neskutečná magořina. Miluju ten jeho brutální humor. Kdyby se tenhle film skládal jenom z těch dvou posledních povídek, dal bych jednoznačně pět hvězd.

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Ledovej muž ze země krtka byl fajn, to byl pravej magor! :D jinak je to mrdka až na půdu.

Šílený Max (1979)

Nechápu, jak jsem moh celou tu dobu ignorovat tenhle suprovej carsploitation.. Fakt skvělá záležitost, jen škoda toho konce...Mohlo toho bejt víc.

Mechanický pomeranč (1971)

Nemůžu si pomoct, ale nenacházím jedinou sebemenší chybku na tomhle geniálním filmu od stejně tak geniálního režiséra.