Temná krajina (2009)

škoda, že už po první půl hodině je jasný jak to skončí SPOILER ta podoba řidiče a "účastníka nehody" na zadním sedadle byla více než náhodná:)

Hranice života (2005)

ztotožňuji se doslovně s komentářem kleopatry, každopádně pro mě ve výsledku pět hvězdiček super:)

Terminator Salvation (2009)

I já kliknu na čtyři hvězdy a doufám, že moje hlasování posune Salvation přece jen o pár procent nahoru:). Na film jsem se jako mnozí opravdu moc těšil, každopádně poměrně rychle klesající hodnocení moje nadšení dost zpražilo. Každopádně možná i díky tomu jsem od filmu nic nečekal a o to víc jsem byl (mile) překvapen. Atmosféra super, opravdu jsem se bál, že všechno se bude odehrávat v madmaxovský poušti, ale "žlutohnědých" scén tam není zas až tolik. Navíc tolik kritizovaná McG-ho režie není podle mě vůbec špatná (co jste čekali???) Před několika měsíci jsem neodolal a "zkazil" si překvapení, když jsem si přečetl spoiler v podobě uniklého děje. Před tímhle komentářem jsem si to přečetl znova ( http://www.edna.cz/terminator/terminator-4/prosakl-dejovy-megaspoiler.asp ) a krom úplného konce to prakticky sedí - co tam ty kluci scénaristický přepisovali??) a pokud by to skončilo skutečně tak jako ve spoileru, byl bych ještě o půl hvězdičky vstřícnější. Samozřejmě, že v ději je dost logických děr, každopádně podle mě McG nezklamal a myslím si, že nás ještě může překvapit.

Děti (2008)

nerozumím hodnocení vyšším než tři hvězdy (osobně jsem koketoval se dvěma:)) obrovský nůďo. možná kdyby měl film klasickou seriálovou stopáž kolem čtyřiceti minut, ale takhle ..... dvě a půl

Žena ve vodě (2006)

Hodně dlouho se mi do tohoto snímku nechtělo, protože jsem na to někde čet negativní recenzi a i podle hodnocení to nemělo být zas až tak úplně ono. Ale byl jsem mile překvapen. Pokud skutečně od začátku přistoupíme na režisérovu hru, tak je děj prostě pohádkovej:) a alespoň podle mě film (i díky hudební složce) působí příjemnou "staromódní" filmařinou s minimem triků. pro mě čtyři:)

Misery nechce zemřít (1990)

bohužel jen tři hvězdičky......komentáře se vzdám, protože ho už za mě vlastně napsal Divočák s jehož názorem se plně ztotožňuji

Cliffhanger (1993)

Moje srdeční záležitost, viděno asi milionkrát.....sice v době vzniku (naši mi koupili "originálku") , ale dobře pobaví i dnes... a zítra ****