• Pohádka

Dnes v jednom domě - Loď vyplouvá (1980) (epizoda)

"Já vím, že moje dcera není žádná Afrodita. No konečně je taky po matce..." Tím se v žádném případě nechci dotknout paní Daniely Kolářové. Patří k mým oblíbeným herečkám. Jedná se o skvělé herecké představení. Jó to byly časy, když herci skutečně hráli.

Dnes v jednom domě - Dobytí kóty 78 (1980) (epizoda)

"Teda řeknu ti, ty zezadu vypadáš líp než zepředu." Za mě spokojenost. Těším se na další osudy. Herecký ansámbl slibuje podívanou.

Notting Hill (1999)

Notting Hill jsem kdysi viděla, ale pamatovala jsem si jen střípky. Teď, po dokoukání, se tu rozněžňuji. Nádherný, romantický film se sympatickou ústřední dvojicí. I ti ostatní střelené postavy jsou skvělé. Celý film stojí za to vidět. Rozhodně pro romantické duše nutnost. Britský humor vždy pobaví.

Sametoví vrazi (2005)

Po Devadesátkach jsem věděla, že se na Sametové vrahy podívám. Myslela jsem si, že mně nic nového nepřinesou. Opak byl pravdou. Jedná o se velmi zdařilý film, který mně vložil pár dílků skládačky na to správné místo. Za největší plus považuji Michala Dlouhého. Pro mě je to jeden z nejlepších českých dabérů a tak jsem si užívala jeho hlas. A co si budem... Jeho vizáž také stojí za to. Některé postavy mi tu neseděly. Kupříkladu Alice Bendová. Jistě, je to kus baby, ale herecky mě moc nepřesvědčila. Dolanský super. I když jsem mu moc nevěřila tu jeho "normální" rodinnou stránku. To v Devadesátkách Matouš Ruml zahrál starostlivého otce mnohem lépe. Detektivní linka je tu jen okrajově. Více než vyšetřování sledujeme kopulujícího vyšetřovatele. Ovšem není to na škodu. Prostor tak dostaly postavy Orlických vrahů a to byla hlavní myšlenka.

Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)

Skvělý seriál. Jen čtvrtý díl mě zklamal, nějak nebavil, ale zato pátý díl... To je pecka. Třešnička na vynikajícím dortu. Není třeba psát cokoliv k hereckým výkonům. V takto nabitém repertoáru to byla radost pohledět.

Sám doma 3 (1997)

Na Kevina to nemá, ale pobavit se u toho dá.

Bohové musejí být šílení 2 (1989)

Dokonalá, skvělá komedie. Společně s prvním dílem je řadím k TOPkám. S bratrem jsme se něco nadívali a nasmáli. Klidně jsme se dívali každý den. Jó tenkrát na WHS, to byly časy. Zlaté časy.

Bohové musí být šílení (1980)

Dokonalá, skvělá komedie. Společně s druhým dílem je řadím k TOPkám. S bratrem jsme se něco nadívali a nasmáli. Klidně jsme se dívali každý den. Jó tenkrát na WHS, to byly časy. Zlaté časy.