Točité schodiště (1975)

Naprosto věrná a zbytečná kopie originálu. Bez jediného nového nápadu. Navíc ve všech ohledech horší. Pokud jste však neviděli originál z roku 46, tak si můžete nějakou tu hvězdičku k mému hodnocení přidat.

Transformers (2007)

Velice slušně jsem se pobavil, sem spokojenej a někdy se k tomu možná rád vrátím... Shia LaBeouf se tímto stává mým nejmilejším hercem nastupující generace...

Sex noci svatojánské (1982)

malinko zábavné.. malinko únavné.. každopádně docela rád jsem zase viděl svoji oblíbenou Mary Steenburgen (ROMANTICKÁ KOMEDIE)..

Pochybná žena (1946)

V rámci žánru "film-noir" mám radši zábavnější záležitosti (LOVCOVA NOC, HLUBOKÝ SPÁNEK) a také Hitch umí líp, hlavně co se napětí a budování atmosféry týče. Pominu-li ty jeho profláknuté filmy, tak mě napadá ZPOVÍDÁM SE nebo MRTVÁ A ŽIVÁ..))

Roj (1978)

"Kdo by si pomyslel, že včely budou první cizí armádou, která napadne Ameriku."____Dnes již víceméně nechtěně zábavný katastrofický film, který vcelku solidně pobaví (hlášky, akce) a protože ho v hlouposti překonává CONCORDE - LETIŠTĚ 1979, hodnotím za 2*.

Kolonie (1996) (TV film) odpad!

Nejasná zápletka, děj. Akce žádná, jen samé kecy. Ty navíc jsou někdy jak z nějaké jihoamerické telenovely.. Je to docela nepovedený a zbytečný tv film. Thriller ani omylem. Dávám mu 0,5* pouze a jen za koukatelnost.. Osvědčený béčkař Michael Paré (jen kvůli němu jsem na to koukal) si zaslouží hrát v lepších filmech. Tohle je bohužel i pod jeho úroveň.

Zpovídám se (1953)

Výborná detektivka. Má atmosféru (hudba Dimitri Tiomkin), tempo, napětí... Montgomery Clift v roli kněze je výborný a také Karl Malden se mi líbil... ZPOVÍDÁM SE řadím mezi tři - čtyři nejlepší Hitchcockovy filmy, co jsem zatím viděl...

Polda a bandita (1977)

Spousta akce, zábavy a pohodové atmosféry (country písničky). Krásné role pro Reynoldse a Gleasona (šerif Buford T. Justice). Navrch sympatická Sally Field. Prostě parádní oddechovka.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Akční hit roku 2007. Hláškující Bruce Willis a akce přitvrzená (nej. auto ve výtahové šachtě) a nadsazená (zejména finále) na maximum, to jsou největší klady. Loňská hitovka MISSION: IMPOSSIBLE 3 se mi líbila o poznání méně.

Interiéry (1978)

70%.. zajímavé charaktery, atmosféra, deprese.. podobné "vztahové dramata" mám od Woody Allena docela rád..