Smrtící zbraň (2008)

Nepríjemné je zistenie, že Štefan Segalovie nám stukovatel. Košele už nosí v takej veľkosti, že ostatní by ich použili ako obliečky na perinu a vykopáva už len do výšky pásu. Holt, všetci starneme... Na jedno mrknutie stačilo.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Za chvíľu budeme hodnotiť aj undergroundové dokumenty 60-tych rokov z Kirgizska???

Sex a Lucía (2001)

Nejak som sa v tom neprehľadnom slede udalostí a vzťahov strácal.

Resident Evil: Zánik (2007)

Vzhľadom na to, že poznám RE od jeho prvého objavenia na PC, tak som tu nejaký extra príbeh nehľadal. Stačí si len pekne sadnúť a vychutnávať si krásny zombie masaker. Zombíci vyzerajú ako živí, teda pardón ako nemŕtvi, a v Las Vegas sa s nimi rozhodne nikto nemazná.

Kinohit (2008) (pořad)

Je dobré, že vôbec bol takýto formát znovu televíznymi stanicami objavený. Aj ked v dosť nešťastnom čase. Len na ako dlho?

Wall Street (1987)

Uaaaaaa, monochromatické monitory na Wall Streete :) A to už v roku1987. Ako si dobre žijú tí burzoví makléri :) Skoro by som aj zabudol, že existovali, aj keď neviem, či som v jednom zábere nevidel aj farebný monitor. Ale nič to, Charlie a Michael boli perfektní ako (skoro) vždy a Oliver rok po čate natočil zas kvalitný snímok.

Cellular (2004)

Mám pocit raz videného a déja vu to nieje :-(((

Křižovatka osudu (2007)

Prednedávnom som s Kevinom videl a hodnotil "Death Sentence", kde hral akčného drsňáka a pomstiteľa. Moc som mu ho nežral. Ale citovo vyhorený týpek, ktorému umiera manželka a jemu sa to v práci posiera, to je trošku iná parketa. Celkovo dobre odvedená, ničím neurážajúca dráma, bohužiaľ len málinko vyčnievajúca z priemeru.

Sluha Jeho Veličenstva (2007)

Prvá polhodinka odohrávajúca sa na francúzskom dvore, kde všetci stolujú s vystretými malíčkami a parochne majú vzor vykefovaný púdel na výstave bola pre mňa utrpením. Našťastie, keď sa dej preniesol do Poľska a Ruska, nabral film na obrátkach. Perfektné šermiarske súboje ma ohúrili aj napriek tomu, že mám radšej obojručné meče a sekery a masakrálna bitka ZSSR - Sverige pri Poltave stojí za zhliadnutie.

Patologie (2008)

Film doporučuje Slovenská komora patológov. Užívajte prosím 3 krát denne pri jedle.