Večírek (2021)

Viděl jsem jen druhou polovinu, ale i tak to byl děs. Sem tam sice vtipné, ale na celém filmu byly nejvtipnější závěrečné titulky, a to je teda hodně málo na dobrou komedii.

Kukačky - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Určitě lepší než první díl, ale zatím to je spíš klasická kecačka. Trošku se to začíná zamotávat, ale zatím jen minimálně a okrajově. Děj dílu: Isteník pořád hrotí se svým barákem, nikdo s ním nechce tančit a ještě dostane na držku. Tereza dostane dopis od matky, který asi od matky není. Víc není důležité, ani zajímavé.

Úsměvy smutných mužů (2018)

Hořký film o smutných okolnostech života natočený syrově a s mírným humorem. A také drsná ukázka, kam až může alkohol člověka zavést.

Kukačky - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Nejsilnější scény jsou s Isteníkem, jinak je to tradiční upovídaný díl, tak jak to známe z první série. Zatím nás nic velkého nepotkalo, dovolím si tvrdit, že celý seriál bude o snaze se obou rodin nějak "sbydlet", což se zřejmě moc nepodaří. No uvidíme, zatím velmi pomalý rozjezd.

Prezidentský duel (2023) (pořad)

Všichni čekali, že to bude pouze dialog moderátor - Pavel, ale Babiš překvapil a přišel. Moderátor byl na něj připravený, otázky byly zajímavé a férové ke všem, ovšem tradičně se do toho Babiš tak zamotal, že málem způsobil mezinárodní průser. No celkově to bylo tentokrát docela slabé, Pavel byl nemocný, Babiš úplně mimo, moderátor nezklamal. Takže asi tak, mno.

Superduel: Bitva o Hrad (2023) (pořad)

No tak to byla řežba. Pavel s Babišem šili do sebe od začátku, Pavel nejdříve v defenzívě, pak nasadil masku sarkasmu a vtipu a na plné čáře vyhrál. Ovšem pravým vítězem je moderátorka Terezie Tománková. Témata jsou pořád opakovaná, projev čím dál horší. Snad už tento nesmyslný souboj brzy skončí.

Cesta na Hrad: Debata (2023) (pořad)

Naprosto nesouhlasím s rozdělením debaty na nefavority, kteří dostali méněcenný čas mezi 17 - 18:30 hod, a favority v hlavním vysílacím čase ve 20 hod. Je to nefér a za tím si stojím. Debata dopadla podle očekávání - Babiš se chlubil tím, co všechno zvládl, ale že způsobil mega dluh ČR, to už neřekl. Ostatní to nějak zvládli. Ale to je jedno. Byla to debata taková, jaká byla, zítra začnou rozhodovat voliči. Věřím, že zvítězí zdravý rozum.

Zelená kniha (2018)

Příjemný a milý film, který si rozhodně zaslouží divákovu pozornost. Nabízí pohled na americkou kulturu šedesátých Kennedyovských let a vztah mezi černými a bílými, mezi severem a jihem. Milá záležitost.

Superdebata: Hledá se prezident (2023) (pořad)

Formát, kdy je superdebata rozdělena na nefavorizované kandidáty a favority je špatná a zcela to ztrácí podstatu oné superdebaty. V druhé části debaty k Pavlovi a Nerudové opět zcela uboze chyběl Babiš, který jako srab by se měl účastnit pouze jediné debaty na Nově, tak zítra uvidíme. Moderátoři naprosto marní, otázky zcela nevýrazné, hlasování kdo je lepší naprosto trapné a fandění diváků ještě trapnější. Nelíbilo se mi to ani za zblo.

Superdebata (2023) (pořad)

Původně slušnou debatu naprosto pohnojila druhá polovina, kdy se moderátor věnoval pouze dvěma (třem) favorizovaným kandidátům. Tento koncept mi přišel naprosto nedůstojný, neférový a hlavně zcela trapný vůči všem ostatním kandidátům. Před prvním kolem si tohle veřejnoprávní televize nemůže dovolit. Proč do háje tedy platím poplatek? Velké zklamání.