Kufr (1992) (pořad)

2 slova-nostalgie, dětství. Vím ale jistě, že být Kufr v dnešní době, tak se na to určitě nedívám.

Nepodceňuj blondýnky (2009) (pořad)

Dal bych 2*, ale vzhledem k tomu, že v jednom díle byl jeden známý (který je mimochodem gay), tak jdu automaticky na 1*.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Člověk se docela dost dozví, ale výhry jsou poměrně malé. Pro Toma Riddla: proč hodnotíš něco, cos neviděl? Pokud si zkoukl alespoň jeden díl (stačil by závěr), tak bys věděl, že oni neví, kde je políčko s nejvyšší částkou. Už chápeš?

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Svého času to bylo docela dobré, ale neskutečně mě sraly ty rýmované rady.

Klub sebevrahů (2001)

Vynikající Cillian Murphy v rozporuplném filmu. Nevíte, jestli to brát jako komedii nebo drama. Možná hořká komedie? To spíše. Stojí za podívání. Udělejte si obrázek sami. Těžko se to popisuje.

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Nejslabší ze všech vyšlých futuramáckých celovečeráků, přesto zatím ještě ty 4* udýchá. První polovina parádní, druhá lehce nudí. Zajímavý závěr. Nic víc nečekejte.

Broken (2006)

60%? To jste se zbláznili? Nemáte žádné hororové cítění? Vždyť to byla neskutečná sračka. Bez děje, bez jakéhokoliv vysvětlení, najde se pár absurdních scén... Pokud vám jde o krev, jděte darovat plazmu. Tam jí uvidíte dost. Nebo jděte na exkurzi na jatka. Od odpadu film zachraňuje hlavní záporák (a vlastně jediný), který se na roli parádně hodil.

Pomsta ze záhrobí (2008) (TV film)

Jsem skeptický vůči filmům pocházejících z Německa. Hlavně akční filmy jsou neskutečně špatné. Pomstě ze záhrobí jsem moc nevěřil, přesto jsem se rozhodl to s ní "risknout" a dát našim západním sousedům šanci na vylepšení reputace. A to se jim povedlo. Zčásti. Film je celou dobu napínavý, drží vás přikované k židli, sedačce či jiné části nábytku, na kterém obvykle zanecháváte otisk vaší zadnice. Dobrý pocit z filmu zkazí nemastný-neslaný závěr. Jakoby se tvůrci nedokázali rozhodnout, jak to vlastně skončí. Tak mi to přišlo. Vypadá to na happy-end, ale u dobrých thrillerů je ve zvyku zasadit na konec nějakou rozhodující ránu, která zapříčiní, že si na film vzpomenete i po nějaké delší době. Vzpomeňme třeba na Saw. Tady mi to přišlo bohužel jaksi na sílu. Celkové hodnocení 3,5*.

O Kubovi a Stázině (1988) (seriál)

Parádní Večerníček... Vzpomínka na dětství. Vzpomínám si, jaká jsme býval svině a fandil jsem tomu DARK vodníkovi:-)

Rocky (1976)

Na svoji dobu pecka a... Co to zase kecám? I dnes je to super film. Sly Bouchač to nandá každému.