Redakce (2004) (seriál)

Dalo se na to dívat...

Góóól! III. (2009)

Docela se divím za tak malé hodnocení. Jasně, má to předvídatelný příběh, rádoby srdcervoucí scény, ale pořád je to podle mě dobrý sportovní film. Trošku mi vadily montáže hráčů ke skutečným fotbalovým zápasům, ale dá se přes to nějak přenést. Už mám dost těch filmů o baseballu, americkém fotbalu nebo golfu. Nuuudaaaa. Goal 3 tak ve výsledku ode mě dostává 4*, tedy stejně jako jeho předešlé díly. I když musím připustit, že mi přišel z celé trilogie nejslabší.

Cesta vzhůru (2000) (seriál)

Seriál jsem neviděl celý, ale myslím, že po těch pár dílech jsem si udělal docela dobrý obrázek. Můj oblíbenec H. Christensen (ve Star Wars 3 byl skvělý), kráska A.J. Cook (kdo viděl Nezvratný osud 2?) a poutavý děj jsou důvody, proč dávám 4*.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Námět filmu byl použit už tolikrát, že si vedle něj bude prostitutka z E55 připadat jako jeptiška. Nevadí mi to, povedlo se. V karate Kid bylo hlavním lákadlem (logicky, soudě dle názvu, že?) karate, tady to je muay thai, který je mi přeci jenom bližší.

Hříšný tanec (1987)

Předně- nemám rád filmy o tanci. Ať už se jedná o latinu nebo ty novodobé hopperské ve stylu Let's Dance. Hříšnému tanci k původně plánované 1* dávám druhou za docela sympatického Patricka Swayzeho. Klišé, scénář tak slaboučký, že by lepší napsalo dítě na prvním stupni ZŠ a totální nuda. Srry, ale víc než 2* fakt dát nemůžu. A to snesu docela hodně.

Rocky Balboa (2006)

Slyovi se to povedlo. Mnozí čekali odpad, jde vlastně o Rockyho 6. pokračování. A nemusím tady dvakrát připomínat, jak to dopadá, když se vrací kultovní snímky. Rocky nám dokazuje pravý opak a jeho návart je parádním filmem. Fanoušci série si můžou přidat ještě 1*, já jsem někde mezi 4* a 5*.

Znovu 17 (2009)

Parádní komedie. Čekal jsem silný podprůměr a dostal jsem bezvadný kousek. Sympatický Zac Efron, který se do hlavní role hodil. Fakt skvělé.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Čekal jsem komedii a dostal jsem ji říznutou velkou porcí hořkosti. Ve filmu je hláška- ,,Vymysli konečně něco novýho." Docela trefně to vystihuje celý film. Mně to ale nevadilo.

Riskuj! (1994) (pořad)

Skvělé otázky, na motivy této soutěže i celkem fajn počítačová hra.