• Fantasy

Parfém: Příběh vraha (2006)

Tak si připadám jako filmový barbar. Měla jsem tenhle film na seznamu a koukám, že už jsem ho viděla. Ale vůbec jsem si to nepamatovala, pak jsem si vzpomněla, že vlastně to je ten film s tím ošklivým vizuálem jako je špína, nepořádek, nemoci, zlost, lhostejnost, vraždy a těla obalovaná v sádle? A taky ten nesympatický herec a to přitom mám Whishawa určitě v merku. Neoslnila mne ani důmyslnost příběhu a ani konec, který si taky nepamatuji. Takže pro mne tenhle film nejni a Tykwer se namáhal úplně zbytečně. Ale je to spíš tenhle pocit než že bych řekla že je to škvár nebo špatný film.

Utop se, nebo plav (2018)

..a dávám tři hvězdy a hodně jsem přemýšlela dát čtvrtou, protože jsem se dost nasmála a taky si myslím, že se podařilo udržet, aby to nespadlo do přílišné sentimentality. A i když chápu že nadávající trenérka se některým hodnotitelům nepozdává, já jsem ocenila že jsem z toho necítila korektnost. Řekla bych že zvládnutý je i konec. Určitě doporučuji pro příjemný večer a dobrou náladu.

sKORO NA mizině (2020) (seriál)

Tohle bylo výborně dokonalý a vtipný a s atmosférou. Skvělý humor a je to tak pravdivý. A na konci Vašut, já se směju ještě teď. Váhala jsem mezi 4 a 5 hvězdama a dám 5.

Nabít a zabít (2006)

Tak musím říci, že po dlouhé době skvělý film. Zápletka i konec se opravdu povedl. Hartnetta pořád nemusím, ale tady to zvládl dobře a Bruce Willis výborný a to jsem spokojená. Dobře jsem se bavila, zasmála jsem se a na konci jsem neměla takový ten prázdný pocit, že to bylo natočeno jen pro to, abych mohla odcházet od televize zase o dvě hodiny starší.

Alan & Naomi (1992)

Ten film se mi líbil, zůstal mi v hlavě. Hezky zahrané a Naomi je tak dojímavě krásná. Příběh o dětském přátelství, zrazeném i ztraceném. Příběh odehrávající se ve smutné době.

Špindl (2017)

Ta jedna hvězda je za to, že jsem to dokoukala. Jinak romantickou komedií bych to úplně nenazvala, romantiku si představuji jinak. Nemělo to náladu ani nijak převratný scénář a jsem si jistá, že to nepotřebuji vidět znovu.

Případ mrtvého nebožtíka (2020) odpad!

Já myslela že to dám, ale nakonec jsem to nedokoukala. Já mám ráda satiru, černý humor, parodii a nadhled na situace, ale nepřišlo mi to ani trochu vtipný, spíš trapný.Takovýhle vtipy u mne proběhly tak někde na střední.

Ženská na vrcholu (2019)

Anně P. to tam dost sluší a vždycky jsem si přála zajet na lyžích až do hospody k výčepu. Dejdar měl hrát drsného chlapáka, tak jo, ale je už prostě na milostné tokání starý. Problémem je scénář. Já chci vánoční komedii, mně nevadí otřepané téma, ale potom chci vidět něco milého a vtipného, takže se zase kouknu na Hotel Modrá hvězda. Plusem je určitě Bolek Polívka a Jana Preissová.

Šťastný nový rok (2019)

Má to vánoční atmosféru, krásné ženy, krásné šaty, krásné exteriéry a interiéry. Mám ráda když můžu nahlédnout někam, kam se asi nikdy nepodívám, jako je Grand Hotel Kempinsky v opravdu krásných a dobře nasnímaných Tatrách. Dva možná nejhezčí páry současnosti v česko-slovenských vodách, Táňu Pauhofovou a Jána Koleníka a Emilii Vašáryovou a Jiřího Bartošku. Všechny předpoklady aby to byl hezký vánoční příběh a vidět se to pravdu dá. Škoda že ten scénář není trochu více propracovaný, chtělo to více přidat na situační komedii, případně vložit nějakou výbornou, novou, autorskou, vanoční písničku, a že tam příležitost byla. Ach jo, proč se mne nezeptali!

Bodyguard (2018) (seriál)

Přišlo mi to hodně dobré, až na poslední díl. Tam se asi ve snaze o neočekávané zvraty zapomnělo na celou logiku příběhu, charakter a inteligenci některých postav a tak jsem měla problém uvěřit. Jinak bych možná dala i čtvrtou hvězdu protože Richard Madden je prostě výborný.Ten jeho přízvuk nebo co to je, ten způsob mluvy. Zranitelnost a zároveň bojovnost, šarm. Jak tady někdo psal (Marigold) byl by to výborný 007.