• Pohádka

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Za Vaculíka a vtipnou Hanzlíkovu hlášku ,,Papá" musím.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Příšerné. Každý rok je jedna z těch 3 pohádek katastrofa. Letos to připadlo na zmršenou Zlatovlásku.

O moudré Sorfarině (1995) (TV film)

Miluju tuhle pohádku. :) Dokonale sehraní Kubec a Kuklová.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Skvělý návrat k duchu 1. dílu. Na ten fesťák bych chtěla jet taky! Dokonalé narážky na současné trendy a kauzy (Fagíny, sociální sítě). Perfektní soundtrack. Pan Darcy má 2. jméno Fitzwilliam! Jééé. :D No a některé scény jsou super (porodnice, scény v restauraci, snad všechny scény z TV,...)

Pýcha, předsudek a zombie (2016)

Četla jsem knihu a jako austenofilka jsem si říkala, že takovou hovadinu snad nikdy nikdo nenatočí... No, natočili. A nakonec jsem tam pár zajímavých bodů našla - hlavně kvalitní herecké obsazení.

Velká svatba (2013)

Pár vtipných momentů, ale jinak nic moc.

Sebevražedný oddíl (2016)

Celý film si ukradla dokonale zahraná mrška Harley Quinn. Plno hlášek, akce a vystřílené munice... A ten Joker byl fakt úchylnej. :D

Vinaři (2014) (seriál)

Seriál, který byl, je a bude dost zatracován. Ano, přiznávám, že moravské jsou tam leda tak exteriéry a báječný Zdeněk Junák, ale byly tam scény, které mě dokázaly pobavit až k pláči (v tom dobrém smyslu slova). Takže budiž jim odpuštěno.

Cizinka (2014) (seriál)

Takže vážení, tohle je láska na první pohled do Jamieho očí a pod jeho kilt (ano, trapný, infantilní fórek). Když se spojí historie, Skotsko a romantická zápletka, vznikne tato skvělá věc. Navíc soundtrack je naprosto epesní! A když se Vám ještě poštěstí narazit na skupinu dalších fanynek seriálu a vytvořit český fanclub, máte vyhráno! A to jsem ještě nezmínila fakt, že jsem se i dostala do těsné blízkosti hlavních představitelů, když natáčeli v Praze. :D