Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Překvapivě dobré. Nemohu jinak, než 4 hvězdy a to jsem považoval první díl za a) řemeslně zvládnutou průměrnost b) vykradení battle royal, které jsem měl nakoukáno o x let dříve. Nicméně po návštěvě Hájovského multiplexu se musím přiznat jsem byl hodně příjemně překvapen. Rozvinuli se nám postavy i zápletka, má to příběh, má to grády, já nemůžu jinak než za čtyři a těšit se na trojku.

Taxi 4 (2007)

Komisař "Tony" Gervais mě dostal. Bavilo mě to víc jak trojka i dvojka. Pro mě správný návrat k jedničkové ztřeštěnosti.

Hansel & Gretel Get Baked (2013)

Je to sympatická černohumorná prdel. Co si víc přát v tomto žánru? Zbytek je pozérství.

Snídaňový klub (1985)

Chcete pochopit "třídní" rozdíly v US? Chcete zkusit nahlédnout za oponu myšlení blázna, který je schopen vystřílet půlku školy? Pusťte si tuto komedii.

Resident Evil: Odveta (2012)

Šulini. Objektivní tři, ale měl jsem chuť tomu nasolit čtyři.

Troopers (2011) (seriál)

kdyz ctu ty komentare samozvanych kritiku, tak se musim taky pridat, je to naprosta bomba, vsechny dily, ne jak se vam tu snazi nakukat ze dva z jedenacti a to vam rika clovek, ktery prvni star wars videl v kine jeste za komara nekdy v 88, kdyz mu bylo devet. desetkrat lepsi nez jakykoliv dil z nove trilogie.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Nostalgickych pet ale na min nez ctyri to muze dat jen suchar. Mam stejnej pocit smradi, 99 byl sakra dobrej maturitni rocnik.

Jeden musí z kola ven (2011)

Sedlo mi to, jak hrnec na prdel. Pravda je to film, ktery chce svuj cas (nejlepe v pet rano, kdyz uz nemuzete zabrat kvuli predchozimu probuzeni skrze nejakou katastrofu, napr. pad serveru) a pak naplno docenite jeho detaily. Jinak by Vas mohl uspat, ale to nevycitam filmu, vycitam to me, okoralemu vuci opravdovemu filmovemu vypraveni diky kulometnym salvam prestrelek a zapletek v hitech typu Bourne atd. Btw. ten nema s timhle oldschool spionaznim pribehem nic spolecneho. Garry je bozi, ostatni skveli, pribeh Vas dostane, syrovost rozbije, zaver nadchne, ja nemohu jinak nez pet hvezd.

Balada o bombardérovi (2011)

Primitivní virusmanové, kteří hodnotí na základě politické či státní příslušnosti by neměli mít právo hodnotit, natož komentovat filmy na ČSFD, protože nic jiného než slovní průjem z nich vzejít nemůže. Zřejmě byly rodiče spolu ve straně a tohle se jim urodilo.