Nedotknutelní (2011)

Víte kde najdete kvadrupegika? Tam kde jste ho odlozili.

Moneyball (2011)

Ta čtvrtá je za závěrečnej song. Včetně toho popěvku "You are looser".

Drive (2011)

Purpurově nachová jízda v psychedelicky vláčném tempu o slušném hochovi, který chtěl pouze trošku štěstíčka a lásky, ale v tomto krutém světě mu nebylo přáno jen tak je získat. On se s tím ovšem srovnal jako pravý gentleman a za jeden polibek ochotně pořešil několik palčivých problémů. PS: Naprosto bombastický soundtrack o dvou písničkách

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Moje paranoia se mi prohlubuje. Tohle jsem prece uz musel hodnotit. Jediny nemecky film, ktery se mi kdy libil a naprosto me odvařil, když jsem ho poprvé viděl coby adolescent ve filmovém klubu v mém rodném městě. Dokonalá road movie.

Millerova křižovatka (1990)

Dokonalá definice slova old-school, jak se Vám již jeho častým používáním může přejídat. Takhle starosvětsky žánrově naprosto precizně vyprávěný příběh ze života mafiánů má Své velmi silné kouzlo, výborné herecké výkony a dokonalou atmosféru. a Gabriel Byrne je v hlavní roli opravdového chlapa, který plave v těchto vodách jako štika v jezeře naprosto dokonalý. Je to prakticky definice opravdového chlapa bez nějakých macho pomůcek. Prostě jen muž co dostojí za každé situace svým principům a nikdy neohne páteř. Zkrátka žánrová gangsterka za 4 hvězdy, ale je to jasný kandidát na více shlédnutí a kdoví, jestli to nebude absolutní hodnocení.

Santa je úchyl! (2003)

At si ostatní kňučí jak malé děfky, tohle je skvost.

Ve jménu otce (1993)

Dva filmy v jednom. Drsny film o praktikách anglických fízlů v době války s IRA, ale také příběh o životním flákači, který se v té nejdůležitější chvíli dokázal stát celým člověkem a začít žít. Ech jako lidstvo samo, potenciál projevíme až v nejzzazší chvíli. Prokrastinace bude asi našim nejhlubším rysem :-) PS: Scéna z vězení, při níž promítají na plátně Kmotra je naprostá lahůdka.

Poslední Mohykán (1992)

Tento film mne mnoho let míjel, až díky jedné naprosté fanynce tohoto filmu jsem jej zkouknul i já a mohu říci, že to byla naprostá chyba, tolik let se míjet s takovým skvostem v žánru dobrodružných filmů z divokého západu. A ten závěrečný run? Vyražený dech a slza v oku.

Útok na věžák (2011)

Politicky nekorektní, s tempem chrta honícího králíka a po všech stránkách zábavné.

Krvavý stát (2011)

Mam Smitha rad uz ze starych dob, Cop out me potesilo taky ctyrhvezdickove a nemohu rict, ze bych se u tohohle filmu nebavil, ma spravnej riz, tempo a prekvapive momenty. ALE mam pocit, ze si toho Kevin nabral v tomto pripade na sebe moc zaraz, kdyz se clovek tesi na trosku explotation, je z toho hovno, kdyz se tesi na prestrelku, nasere se do toho nabozenstvi a konci to svetonazorovym boji proti vsem. Ta potreba sokovat mi tu prijde prilis umela. Sorry, ale za tri je max,