Beastmaster 2 - Pán šelem: Branou času (1991)

Nejvíc prdel a možná ještě lepší jak jednička. Hned když sem se podíval na plakát a uviděl sem ten červenej sporťák, tak sem i vybavila půlka filmu a neskutečné finále v ulicích New Yorku, které už si přesně nepamatuji, ale vím, že tam byla výborná scéna v uličce a pak cosi v Zoo, no sorry, ale když se mi tohle vybaví po x letech z doby, kdy mi bylo dvanáct, vím, že se jednalo o jeden z VHS Golden age hitů a 55 příčku v nejhorších filmech všech dob si to rozhodně nezaslouží.

Metro (2004)

Kvalitni zalezitost a zde na CSFD podhodnocena. Film jsem zkouknul potom co jsem shlednul Triangl, ktery me vylozene nasral, ale v komentarich k nemu JASM zminoval tuhletu žánrovku a musím mu dát za pravdu, jedná se o sympatickou naháněčku v podzemí se sympatickým "záporákem" a zajímavou sbírkou ostatních postaviček. Nelogičnosti beru jak daň žánru a musím ocenit "doktořinu" na sále, povedená třešnička.

Záhada Blair Witch (1999)

Genialní nápad, geniální provedení, geniální atmosféra. Ten poslední záběr jak zahlídne kolegu v rohu místnosti a všem je jasné o co se jedná z předchozího vyprávění, je také geniální.

Triangle (2009)

Nuda nuda šeď šeď šeď a do toho nesmysly zabalené v další porci nudy. Smutné zklamání, neboť natěšen 64mi procenty jsem se těšil na kvalitu. Los Cronocrímenes jsou oproti tomuto vrcholem logiky. Fakt bohapusty nesmysl.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

V soucasnosti "sjizdim" premierovou treti serii a mohu rici, ze me Fringe stale bavi a Arthur je zcela genialni.

Pokrevní bratři (1999)

Tomuhle dam s chuti pet hvezd za vybornou stylovku s transvestitni tresnickou na dortu brilantne odehranou silenym ksichtem jmenem Williem Dafoe. Nektere momenty snad nikdy nevypadnou z pameti, nebot navsteva dvou ruskych buldoku, ci nastup otce Nemesis na scenu jsou naprosto kulervouci.

Sociální síť (2010)

Precizni prace, vyborni herci a skvele dialogy. A nerd zustane nerdem navzdory stamilionum na bankovnim konte. PS: Trent to stále umí a tak soundtrack od NIN dodává filmu správný říz a nutí nás staré romantiky vzpomínat na something i can never have...

Američan (2010)

Poctive tri hvezdy za poctive natocenou kriminalku ze stare skoly, pripominajici Sakala ze sedmdesatych let. Ovsem s kvalitnejsim pribehem by to bylo i na hvezdy ctyri, tuze skoda, nicmene tempo vypraveni mne osobne vyhovovalo.