Expend4bles: Postr4datelní (2023) odpad!

Východní bulharská produkce uvádí spolu s The Asylum Studious akční prasečinu Expedebils: Postrašení 4. Čtyřky nikdy nemají dobré ambice zapadnout, ba se ještě prosadit. Unikátní příklady: Jaws 4, Superman 4, Thoř 4, Star Trek 4.. a takhle se dá čtyřkovat do rána. Fakt mě nic z toho nepřekvapuje, nejsem zastáncem jedičky, ani dvojky, celá fukin série nemá existovat, že si všechny staré gardy z akčních fláků namrdaj do jednoho filmu, to je jak sledovat malého kluka, co v družině čepí píří, kolik si nasbíral Pokémonů do alba. Brutalně hnusnej vizuál, odporně plastově vidličkové CGI, toporné herecké výrony plechové mlátičky na dříví Slyje, žaludovou hlavu Jásoňa, nabotoxované poprsí Megan Liškové, boomerskej Mullet Dolfíka Gangrény a vykynutého 50 šilinků po rakovině varlat. Okej, když se přehluší vizuál, obecně jak je film hrozně špatnej po technické stránce, a jsem Pepa z Lhotky, co pořádá zájezd do kina s bandou protézových Miss 1948 na Troškův nejnovější díl Babovřestí, nebudu se zajímat na vizuální look filmu. Do piče, ale tak nudný storytelling, trapné Partičkovské vtipy Suchoše a Géňovi, a nezáživný komparz, který je napsaný v hlavních rolích. Sypou se takový zkurvený money do takové fušerské kokotiny, jen aby pokryl dluhy Mellounovi a kožené hlavy Stathamovi. Už amatérské cikošské telenovely ROMFLIX a Ďábelské cikánky mají víc vyšperkovanou produkci, než tenhle hnusnej fialovej kentus. Takhle jsem se dlouho nezčernal. Všichni co pětkujou, přesahuje vaše ykvé aspoň dvou ciferného čísla?

Přišla v noci (2023)

TO NĚKDO NATOČIL FILM O MOJI MATCE, TY VOLE? Husina na prdeli, jak je to těženo z reálných prérií dinosauří fosílie. A možná přijde i Gustavo Kocour.. děláno přímo z duše.. Pět nedám, protože pointa někde ke konci zmizela, jako kdyby jí spolkla noc.

Krotitelé duchů (1984)

Úžasná znělka, ultra nudný film. Bill Murray se zrodil pro Wese Andersona, nikoliv pro komedie. Radši Krotitelé tornád s Lennym a Carlem.

Ted (2024) (seriál)

Chvíli to potrvá, než přistoupíte k humoru Setha MacFarlena, a ono vám ten trapný Griffinovic humor přiroste k srdci.. no a tady je jádro pudla. Griffinovi jsem celý život nesnášel, přesto jsem si je občas sem-tam pustil, protože přes svůj opakující blbo-humor to obsahovalo skvělé vzpomínání shoty bez kontextu. Sesbírejte si to, udělejte z toho dobrou kompilaci, a člověk se o to víc ujebe smíchy, protože to nepotřebuje žádný smysl, a rozumíte o čem věc jedná, proto v tomhle ohledu vede Robot Chicken, který se v posledních letech bohužel zhoršil. Naopak Family Guy, tam kde Simpsonovi shořeli už dávno, z nějakého důvodu Griffinovi válí, že to není jen trapný animák pro děti, ale do určité míry ten trapný humor pro dospělé sbírá grády, a stal se z toho můj oblíbenej seroš pro dospělé. Teď je na řadě Ted. Filmy s Měďou jsou snesitelnou hranicí, kdy Family Guy humor ožívá s kreseb do reálných postaviček, a dvojka přirostla k ekzému na patě ještě víc. Tam se tak dobře robia žarty na celerbrity, světové problémy a společenské události, že to má svůj drajv. Seriál je hodně mimo tenhle klasický standart, a opět jede na vlnu Griffinů, a když každou chvíli čekáte, kdy si ze Shotu Adolf Hitler s Evou Braunovou dají sebevražednou pilulku, ale oba dva se nechytaj navzájem, je tady něco špatně. Škodí tomu dlouhá délka, kreslené to není a s takovým humorem nedokáže utáhnout ani celovečerní délku. Nejsem poďobaný pubescent, abych se vtipu o hulení smál po 150x. Je to tak zkurveně uřvané. Update: Druhý díl byl o trochu lepší

Kmotr (1972)

Nejlepší film na světě. Nejlepší mafiánský film na světě. Král králů. Velikán filmů. Hmatatelná atmoška. A samozřejmě nejlepší výkon Al Pacina, Marlona Branda a taky ZKURVENĚ NEJPŘECENOVANĚJŠÍ BIJÁK NA SVĚTĚ, spolu s Forestem Žumpem se zapsal do zlatého fondu světové kinematografie, protože to jsou takové ty snímky, od kterých se inspirovalo tisíce jiných umělců, díky kterým mohly vzniknout zase jiné legendy.. jako Casino, Mafiáni, Gauneři, Tenkrát v Americe, rymejk Scarface nebo Tlustý Tony ze Simpsonů. Okey, okey, mám tu na paškál 700. komentář, což je opravdu, ty pičo, velký milník mé malé maličkosti, a slavíme v podstatě svoje páté výročí černého kocourka, ale je tu menší zádrhel, že to slavíme až v červenci, tudiž abychom nějaký milník mohli vůbec oslavit, potřebuju do minimálně do 4 měsíců vysrat tři sta recenzí do prvního litru komentářů, což bude nemožné, takže nebudu kurva, a na jubilejní koment tu nechám místo pro Coppolova Kmotříčka. Helek, je to dobrý pátek, co jsem naposled tenhle film viděl, a velká hanba, že jsem v půlce vypnul, protože film nemá nejzběsilejší tempo, a vyčká si až do konce s pořádnou dávkou granadýru s bramborem. Moje filmové obzory se také zvětšily, a nenechalo mě to uděkat si po letech žádný dojem. Slepě odvařená a oslavovaná kope hnoje. Nechci, aby to vyznělo vyděračsky, jeden z mých oblíbených tématických filmů, což není ani tak úplně žánr, ale prostě osobní rozvoj hlavního hrdiny, který se z hodného beránka převleče total demon, převtělený vlk co si ovce žere po ránu. Takových postav nám kinematografie nabídla desítky, a Al Pacino jako Alov, který si prošel brutální než-li drastickou proměnou osobnosti, což přihazuju nic bezvýznamné plus, možná taky je chyba sledovat film teď, když tu máme zmiňované Casino, Breaking Bad, Peaky Blinders a další. Nic ale tím nezkazíte, protože film dokáže uchvátit (mně ne) i dnes. Hlášky a scény, co jsem slyšel nebo viděl už dávno odjinud, díky tomu, že každý se chce vozit po úspěchu tohoto filmu (scéna s koňskou hlavou..). Nebudu se tady za žádnou omlouvat, jak velký národní barbar jsem, ale VŠECHNO JE LEPŠÍ NEŽ KMOTR.

Božský Evan (2007)

Já se ani těm ateistům a veškerému posměšnému hejtu na náboženství nedivím. Na koho se nejlépe strefuje vystrčený fakáč, zubatá vagína a velký pero nejlíp než křesťanům, kor americkým křesťanům. Pošahaný blázen, věří na fousatého dědu na obláčku, a nějaký “hlas” mu dává bludy do mozku aby postavil archu, kterou mimochodem Noe stavěl asi 134 let, [kde muže stavět pravda, když se tlachá, že se pyramidy stavěly dva tisíce let, že by místo vysokozdvižných vozíků používali pomoc mamutů? což by pouhému smrtelníkovi jako je našemu hamburgerovému soudruhovi bylo jaksik nemožné, aby se vůbec toho dožil, takže mu nějaká potopa muže bejt ledatak u tyči [posraná autoerekce], chtěl jsem říct u piči. Ono, ta “potopa” byl jen běžný přírodní úkon, aby si vrátila co patří jí, protože kdo vždy vyhraje? Tajfuny, tornáda, hurikány, tsunami, lesní požáry.. tohle se všechno děje z čistě logického důvodu, aby se vyhubilo dostatek škůdců, a lidi patří do užšího výběru. V druhé polovině dvacátého století se lákalo lidi do kin na biblické blockbustery, a neseděli doma u bedny [nebo do krychle s malým sklem, kde jste byli rádi že jste chytly analogové vysílání]. Zato o 50 let později se takové sračky točí aby gumovému Carrelovi, Gilmorce a tlustoprdovi Hillovi zaplatily složenky. Opravdový boží zázrak, Holej Úde! Bůh přiřadil člověku touhu objevovat, vytvářet nové věci, posouvat se. Kdybysme tyhle věci neměly, nemáme žádný osobní rozvoj, nahromadili si spousty skillů, a neobnovovali staré věci za nové. Also ten stejný Bůh se spawne a všechno na čem člověk buduje smete ze stolu potopou.. good job

To se mi snad zdá (2023)

Sny se maj dopiče plnit, a já věděl že někdo si moje vize vezme k srdci, a přetaví je na papír, protože snad odjakživa [okey, nebudem se tahat za čuráka, ale v posledních dvou let jsem fakticky o tom uvažoval..] jsem si přál vidět odnoš V kůži Johna Malkoviche, ale s Nicolasem Cagem, coby natahovací gumová hračka, ze kterou se dá herecky znásilnit snad ze vším, o čem jste kdy snili, protože tohle každý herecký eso nedokáže. A taky vo co de, Nikolka brzo ukončí svou hereckou quriéru na hřebík, a zabalí své herecké ponožky do rakve, ale teď tu hraje otázka, jestli to nejsou holé řeči a mlácení hlavou do pochcaného sena, a co si budem, věřím že on si své role užívá, a stále se najdou další ruličky, po které se rád sveze. This Man: The Movie aka Dream Scenario, film který si stojí na internetové urban-legendě z 4chanu, nebo chcete taky strašidelné těstovině, kde se přesně podobný Gargamel objevuje ve snech studentů vysoké školy, a následně i ostatním lidem na veřejnosti, a i když není dopotrobna rozebrana, a jen vsugeruje falešný mandela efect, že i tobě se jednou starý pervezák zjevil ve tvém zvráceném snu, kdy si píchal svou matikářku, s velkým podprsím. V realitě se našel Švéd, co z toho napsal film, a stejně jako u pasty, není tu vysvětlen žádný podnět, odkud nebo proč se středoškolský páprda Fyziky objevuje ve snech adolescentů, což mě z jedné strany mrzelo, že se to racionalně nevysvětlilo, ale k tomu musíte být jiný Einsteiny asi. Podobně mrdlé filmy jsou ke Cageovi spojené jako mrdka ve vlasech, a A24 se oficiálně stalo mým nejmilovanějším filmovým studiem. Už není cesty zpět, chci crossover Fredyho Krugera a Paula Cage. A podobná vizáž k Františkovy Fukovi pochopitelná..

Hrátky s ohněm (2019) odpad!

No ty píčo, člověk si jen tak omylem přepne z porno kanálu na čanel pro dětské lobotomy se žlutou uječenou houbičkou na mytí, a infantilní mořskou hvězdicí, a běží tam biják Hrátky s ohněm, ale nikdo neočekává Skleněné peklo nebo Man on Fire, ale oktagonskou sestavu WWE a bandu komiků ze Stojáka, co si právě z vtipů na pedofílii postaví celou kariéru, ale pak se spawnou v rodinném hororu o posraných hasičských uniformách, brutálních tvrďasů koukajíc na růžové poníky, nebo žraní palačinek se slaninou. Co se to kurva s dnešním světem děje? Opravdu ty tupé výrazy z malých smradů stojej točit takový srance? Děcka dneska už nečuměj do bedny, radši skrolujou Tik Tok, tancují skibidi tanečky, a přežíraj se HHC bonbóny do zblednutí. Ty bloopery na konci nepotřebuji sekci k závěrečným titulkům, když film hoví dojem že je točen jen z blooperů ze Saturday Night Live.

Dámská jízda (2017)

Amy Schumacher nemá od takových keporkaků a velryb daleko. Ať má svůj humor, svoje herectví v Sandlerových končinách, a ať už jsou ty americké komédie v útrap splašek hoven, hulení a sexuálních narážek plnejch, tohle byla správně mrdlá píčovina, která si robí řiť sama ze sebe.