Den poté (2004)

Emmerichův denní chleba. Perfektní efekty, slabší, objektově orientovaný příběh a spektakulární konec, jak ho známe, tudíž přes kopírák. Jak jinak než třemi hvězdami.

Zaklínač (2002) (seriál)

Vážně nevím, co za výtky tu některé persony mají, ale první díl seriálu jsem zkusil jen tak letmo, protože tomuto žánru jsem nikdy nehodloval. Z jednoho dílu se stala závislost, seriál jsem skouknul za týden v každé volné chvíli a jsem více než spokojen (ačkoliv bych si průběh vysnil jinak, rozhodně jsem nebyl zklamán). Ano, seriál je nízkorozpočtový, ale i přes některé herecké výkony se vytřískalo celkem povedené dílo.

Speed Racer (2008)

Vcelku stereotypní příběh založený na zajímavé myšlence, okořeněný perfektním střihem, hereckým zastoupením a efekty. Bože, mít tak rychlé oči jako moucha, možná bych si to užil ještě víc. Takhle jsem byl jen pár krůčků od epilepsie a z kina jsem odcházel s dvojnásobným krevním tlakem :D Některé scény až nezvykle přehnané a naivní, pevně doufám, že to byl úmysl.

Z pekla štěstí (1999) odpad!

dvě hvězdičky pro naši oblíbenou sousedku, paní Kantorkovou.

Experti (2006) odpad!

Jako že trochu o počítačích vim, tak tohle mě vyloženě namíchlo a jen podpořilo moji teorii, že Hádek je neherecký debil, který by nezahrál ani sezení u polívky. Jestli se tímhle baví česká mladá veřejnost, tak jsem nejspíš důchodce. Myslel jsem, že středoškoláci jsou chytřejší.

Sběratel kostí (1999)

Do filmu jsem šel s dávkou skepse, ze které jsem se rovnovážně dostal. Na film se dalo dívat, ovšem hlavně díky příběhu (až na zvrtaný konec, přeci jen už očekáváme něco méně stereotypního - od začátku bylo jasné, kdo je vrah). Výkony hlavních hrdinů mě nijak nepřekvapily ani neuchvátily, až na Queen Latifah, jejíž smrt mě fakt zamrzela, ale koho ne. Na páteční thriller dobrý, ale kriminálka roku to nebude.

Moonwalker (1988)

Michael Jackson má opět světové prvenství a to nejdelší videoklip k novému albu, který ještě zároveň slouží jako perfektní technologické demo pro rok 1988. Člověk se alespoň baví, skoukne hezky upravené videoklipy k předchozím deskám, uvidí Michaelovu proměnu v turbokáru a robota (škoda, že si ještě nestřihl roličku v Transformers, scifky ho braly) a poučí se, že drogy se prostě neberou. Leave me alone, just stop doggin me around.

DOA: Na život a na smrt (2006)

Ten film je tak naprosto debilní, až je absolutně perfektní. Jako při čem jiným si tak odpočinete, než při sledování krásných holek bojující v bojovkové klasice?

Potomci lidí (2006)

Film, který dýchá. Film, kterému opravdu věřím. Film, který má absolutně realistickou atmosféru, přestože se jedná o fiktivní situaci v nedaleké budoucnosti. Jak tento film dokáže zasáhnout, si musí každý zjistit sám. Ale na každého hodí hrst autentického britského bláta.