Dům loutek (2009) (seriál)

zatím po první sérii

Wolffův revír (1992) (seriál)

Vyděno za mlada pár dílů a to bohatě stačilo.

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Já se docela bavil. Film si na nic nehraje a drahej taky asi moc nebyl. Pořád mi to bylo milejší než ty americký rádoby sexy komedie vařící z prvních Prciček. Škoda, že nevyužili víc ty úpírský nahotinky :-)).

Ctihodný občan (2009)

Na film jsem se velice těšil zejména pro ústřední dvojici Foxx a Butler. Film ale splnil mé očekávání jen částečně, má skvělej začátek, prostředek, ale konec to vše trochu zazdil. Na to jakej je Butler profík, tak zněj na závěr udělají uplnýho pitomce. Bez Happyendu bych přidal minimálně jednu hvězdu. Škoda ne zcela využitýho potenciálu námětu. Od Italian Job nepřekročil Gray svůj stín.

Zombieland (2009)

Já se bavil náramně. Film má šťávu a spád se skvělou rockovou muzikou, hlavně si na nic nehraje. Woody Harrelson je super a cool a cameo Billa Murraye se opravdu povedlo. Zkrátka od Soumraku mrtvých nejlepší zombie-komedie.

3 sezóny v pekle (2009)

Tento film mě příjemně překvapil . Jedná se dle mně o jeden z nejlépe zvládnutých řežisérských debutů. Tento a podobné filmy by měly poštět vždy před volbami, protože se mi zdá, že lidi čím dál tím víc zapomínají, jaký byly a jsou komunisti svině. Vzhledem ke slovenské koprodukci mě mile překvapilo zastoupení slovenských herců a hereček v tomto filmu. Ústřední dvojice předvedla nadstandartní herecké výkony a i předabování hlavní ženské postavy T. Vilhelmovou se povedlo.

Sherlock Holmes (2009)

Já se u tohoto filmu bavil, a to je to co jsem od tohoto filmu očekával. Podle mně to nuda rozhodně nebyla. Velice se povedla výprava a kostými, starý Londýn byl úžasný. Jediným rušimým elementem pro mně byly zpomalovačky ala Matrix, které dle mně rušily staromódní atmosféru.