Pán Domu (2005)

Příjemná komedie bez hollywoodského fekálního humoru, která opravdu pobaví. Také T.L. Jones, který mi do této role moc po přečtení obsazení nepasoval se ukázal jako výtečná volba. Vřele doporučuji, na příjemné zabití času jako stvořené.

Americká krása (1999)

Nevím, očekávání velké, ale ona to žádná bomba není. Je to nemastnej neslanej film, kterej prostě je, čas zabije, ale žádnej jinej přínos zde nevidím.

Sedmý syn (2014)

Pěkně provedený a neokoukaný fantasy příběh. Na můj vkus je to bohužel převelice sesekané a příběhu by prospělo více volnosti klidně na dva díly, nebo lépe řečeno, kdyby si stopáž prohodil se všemi díly hobita, prospělo by to převelice oboum filmům. Rád bych viděl druhý díl, nebo aspoń "UNCUT" verzi. Fanouškům dobrého fantasy jde jedině doporučit. Narozdíl od jiného nedávno uvedeného a shlédnutého fantasy (http://www.csfd.cz/film/236436-drakula-neznama-legenda/) toto lze považovat za opravdu zábavné a povedené fantasy s nezkaženým nápadem..

Co jsme komu udělali? (2014)

Buď francouzi komedie vážně prostě umí, nebo jsem na ně pozitivně vyhraněn. Každopádně tato je svým dějem poměrně neotřelá, svěží a způsobuje těžké záchvaty smíchu. Není to zrovna film na který vzít druhé pohlaví pro navození romantické atmosféry, spíše pro začátek zábavného večeru s přáteli.

Strážci Galaxie (2014)

Takové trochu přeplácané, co nenadchne, ale ani neurazí. Pár vtipů se jim povedlo, ale nic co bych potřeboval vidět podruhý. Uvidíme co přinese dvojka, za mě neutrální trojka...

Spider-Plant Man (2005) (TV film)

Krátká blbůstka, která ale pobavila víc než celej spiderman. Rowan Atkinson je co se týče komedií prostě sázka na jistotu. Opravdu nelituju toho času brouzdání po youtubu, který mě přinesl k této šťavnaté podívané..

Mrtvý sníh (2009)

Nemám rád horory, nedívám se na horory, ale u tohodle jsem se náramně bavil, takže to asi nebude až tak horor? Je to zábavná slátanina ideální na vleklé večery.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Začne to, skončí to a člověk si uvědomí, že se vlastně skoro nic nestalo. Trailer lákal na famózní film, který sliboval strhující zábavu, ale buď tomu přidat stopáž, nebo se víc věnovat "upírským" scénám. Také možná by pomohlo natočit prvně jak hlavní hrdina získá přízvisko Narážeč a pak až jako druhej díl dát todle.. Ale říkám, za mě opravdu zklamání, když už tendle nápad měli a efekty taky tak to mohli pěkně podojit a ne nechat vyprchat jak alkohol po jednom pivě...

Catch .44 (2011)

Příjemná oddechovka u které člověk nemusí moc přemýšlet, děj to nějakej má a ubíhá to. Na zabití pár dlouhých chvil značka ideál.

Enderova hra (2013)

Nenadchne, ani neurazí. Celý film jsem měl dojem, že je příběh tlačen na sílu, vůbec neplynul přirozeně. A konec, mno, poměrně zajímavý nápad, ale provedení nic moc.