• Krátkometrážní

Trans (2013)

Docela psycho film o krádeži obrazu. James McAvoy, je skvělý. Rozuzlení je vskutku perfektní. Závěr mě úplně dostal, prostě nechápačka... A Rosario Dawson je opět okouzlující. :)

Muž na hraně (2012)

Vychytaný film ve stylu Dannyho parťáků. Všechno je do detailu promyšlené a i když to nejde podle úplně plánu, nakonec to dobře dopadne. :) Worthington předvádí hezký výkon.

Kocour v botách (2011)

Bohužel žádná sláva. Kocour na to sám prostě nemá. Kouzelné fazole nejsou moc originální téma. Ale to vejce bylo srandovní. :D

Cyanide & Happiness (2005) (seriál)

Tyhle kreslené vtipy mě nikdy neomrzí. Občas je to fakt maso. Prostě čistá ironie. "Den opaků." :D

Lidé zítřka (2013) (seriál)

Další seriál o lidech se schopnostmi. Je to trochu ve stylu Jumpera. Většina z nich má 3 schopnosti: teleportace, telekineze a telepatie. Někteří mají i 4. Strýce hlavního hrdiny hraje herec, který hrál ve Ztracených a v Revolution. Lidé zítřka bojují proti tajné organizaci zvané Ultra. Mezi ně patří i Stephen, který to tak nějak hraje na dvě strany. Ten se snaží najít svého otce, který by měl všechny lidi se schopnostma přivést do jakéhosi Útočiště. Nic takového ale ovšem neexistuje. Lidé zítřka žijí v opuštěné stanici metra a neustále bojují s Ultrou, kterou vede stephenův strýc Jedikiah. Seriál provází spousta zvratů a postavy mění strany, takže je docela těžké se v tom orientovat. Spoiler: Nakonec se jim podaří stephenova otce jménem Roger najít a přivést zpět. Ten je ale donucen vlézt do stroje, který málem zničí celé lidstvo. Proto nakonec musí umřít. Lidé zítřka po pár ztrátách Ultru porazí. končí to trochu otevřeně, protože Jedikiah ještě neřekl své poslední slovo. Seriál byl ale ukončen, takže už se nikdy nedozvíme, co bude dál... "Říká se nám Lidé zítřka. Ne, ten název jsme si nevymysleli." :D

Slečna Drsňák (2000)

Celkem srandovní film se Sandrou Bullock. Hlavně si pamatujte Ú.N.O.R. a světový mír. :D

Gravitace (2013)

Nebylo to špatné. Minimálně vizuální stránka byla perfektní. Ale přece jen mi to přijde trochu přehodnocené. Na můj vkus je to asi moc reálné... Minimální děj. Ale na druhou stranu je to dost originální pojetí. Takový film tu ještě nebyl. Je v tom vidět Cuaronův podpis. Některé pasáže byly hodně povedené. Třeba ta část s hasičákem se mi líbila. Škoda, že tam George Clooney nedostal víc prostoru, měl dobré fóry. Ale musím uznat, že Sandra Bullock má na svůj věk perfektní postavu. :) "Už jsem vám vyprávěl tuhle historku?" :D

Darebáčci (2000)

Celkem sranda pozorovat Woodyho Allena, jak vykrádá banky. :D Jeden z mála filmů, které jsem od něj viděl...

Podfukáři (2013)

Zajímavý kouzelnický film. Díky Michaelu Caneovi mi ti připomnělo Dokonalý trik, i když jeho kvalit to pochopitelně nedosahuje... Ale i tak to má nápad a je to celkem povedené. Herecké obsazení je taky dost kvalitní. Ty jejich triky byly perfektní. Každopádně konec mě naprosto dostal. To jsem opravdu nečekal. Isle Fisher to tam opravdu sekne. ;) A Conan O'Brien mě tam celkem dostal. "Ding Dong, That´s my Song." :D

Tísňová linka (2013)

Zajímavé krimi s Halle Barry. Místy je to hodně autentické. Atmosféra je taky občas super. Stejně jsem nechápal, že jsou ti policajti tak neschopní a musela ji najít ta operátorka. Ten konec mi k tomu moc neseděl...