• Krátkometrážní

Slavné dny (2010) (pořad)

Zajímavý pořad na Streamu o významných historických dnech a událostech. Ne vždy se tomu da 100% veřit...

Knoflíkáři (1997)

Filmová kompozice, která je bohatá na skvělé scény a hlášky. "Neživíš, tak nepřepínej!" :D

Vyděděnci (2010) (seriál)

Zajímavý sci-fi seriál z produkce BBC. Vypráví o komunitě lidí, kteří v roce 2040 žijí na planetě zvané Carpathie. Země se stává neobyvatelnou a proto ji lidé před 10-ti lety osídlili a postavili zde základnu. Jenže samozřejmě se to neobejde bez komplikací. Problémy jim dělají hlavně zvláštní síly, které na planetě působí a lidské klony, které před 9-ti lety vyhnali. A také jeden nový osadník prosazuje své zájmy. Blíží se totiž 10. transportér ze Země. Ve městě Forthaven žije údajně 70 000 lidí, takže je ochránit není žádná sranda. Prezidenta kolonie hraje Davos z GoT. :) Má to v sobě prvky Ztracených i Terra Novy. Škoda jen, že to skončilo otevřeně a 2. série už nebude. :(

Pomsta mrtvého muže (2013)

Parádní gangsterský film se zajímavou zápletkou. Nakonec všichni dostali, co proto. Colin Farrell a Noomi Rapace se k sobě celkem hodí. :)

Mrtví a neklidní (2013)

Celkem mě to překvapilo. Zajímavý film o lásce a o postupné proměně zombíků zpátky na lidi. Teresa Palmer byla parádní. :)

Záhada Hory mrtvých (2013)

Celkem zajímavý hororový film. První půlka je docela nuda, ale pak se to rozjede. Konec je hodně psycho.

Scary Movie 5 (2013)

Trapárna. Ani to nebylo vtipné a byla to celkem nuda. Ať už radši další díl netočí...

Pozemšťan (2007)

Hodně psycho film k zamyšlení. Jak by asi dnes vypadal 14 000 let starý kromaňonec? Člověk, který nestárne a setkal se se spoustou historických osobností. To se dozvíte v tomhle filmu. Opravdu by mě nenapadlo, že se z filmu odehrávajícího se v jedné místnosti, dá tolik vytěžit. :) Btw konec je dost dojemný... "Potkal jsi nějakou biblickou postavu?" :D

Kdo přežije - Nikaragua (2010) (série)

Docela slabá série. Proti sobě stojí kmeny starých a mladých. Dost nesympatické postavy. Promíchání kmenů s tím hodně zamíchalo. Neonka mě hrozně sere. Vítěze bych teda nečekal...

Marvel One-Shot: Agent Carter (2013)

Celkem povedený kraťas. Na marvelovské poměry dost dlouhé. Pegy Carter ukazuje, že není žádné ořezávátko a umí se s Hydrou pěkně poprat.. :)