• Krátkometrážní

Star Trek IX: Vzpoura (1998)

Slabší film. Tentokrát se posádka Enterprise snaží zachránit malou kolonii před přesídlením. Jejich planeta má totiž zázračné regenerační schopnosti. Nakonec se musí vypořádat utlačovateli a vzít věci do vlastních rukou.

Star Trek VIII: První kontakt (1996)

Perfektní film. Teď proti nim byli Borgové. Posádka dostala novou loď, Enterprise E. Je pěkně vytuněná. Díky Borgům se dostanou do roku 2063, kde se Borgové snaží zabít Zeframa Cochrana a překazit tak první kontakt lidí s Vulkánci. Také se jim podaří obsadit Enterprise a asimilovat část posádky. Nakonec se ale posádce podaří dát vše zpět do svých kolejí.

Star Trek VII: Generace (1994)

Tak to už je jiná kvalita. Tentokrát dělá problémy vědec jménem Soran. Objeví se tu i stará parta: Kirk, Scotty a McCoy. Dat má sice emoční čip, ale o to větší je s ním sranda. Posádce Enterprise se podaří loď úplně rozflákat. Však oni dostanou novou. :D

Po zániku Země (2013)

No žádná sláva. Shyamalanovi se pořád nedaří. Will Smith většinu filmu prosedí. Celé to moc nedává smysl. Tu černou díru bych jim možná ještě odpustil. Ale evoluční změny na Zemi za pár tisíc let? A pokud lidi Zemi zničili, tak je tam zase prales? Plus ty prudké změny teplot byly taky divné. No hlavně, že to Jaden zvládl. Ty jejich meče se mi celkem líbily. A ursy byly pěkně nechutné. Závěrečný souboj se docela povedl.

Trans (2013)

Docela psycho film o krádeži obrazu. James McAvoy, je skvělý. Rozuzlení je vskutku perfektní. Závěr mě úplně dostal, prostě nechápačka... A Rosario Dawson je opět okouzlující. :)

Muž na hraně (2012)

Vychytaný film ve stylu Dannyho parťáků. Všechno je do detailu promyšlené a i když to nejde podle úplně plánu, nakonec to dobře dopadne. :) Worthington předvádí hezký výkon.

Kocour v botách (2011)

Bohužel žádná sláva. Kocour na to sám prostě nemá. Kouzelné fazole nejsou moc originální téma. Ale to vejce bylo srandovní. :D

Cyanide & Happiness (2005) (seriál)

Tyhle kreslené vtipy mě nikdy neomrzí. Občas je to fakt maso. Prostě čistá ironie. "Den opaků." :D

Lidé zítřka (2013) (seriál)

Další seriál o lidech se schopnostmi. Je to trochu ve stylu Jumpera. Většina z nich má 3 schopnosti: teleportace, telekineze a telepatie. Někteří mají i 4. Strýce hlavního hrdiny hraje herec, který hrál ve Ztracených a v Revolution. Lidé zítřka bojují proti tajné organizaci zvané Ultra. Mezi ně patří i Stephen, který to tak nějak hraje na dvě strany. Ten se snaží najít svého otce, který by měl všechny lidi se schopnostma přivést do jakéhosi Útočiště. Nic takového ale ovšem neexistuje. Lidé zítřka žijí v opuštěné stanici metra a neustále bojují s Ultrou, kterou vede stephenův strýc Jedikiah. Seriál provází spousta zvratů a postavy mění strany, takže je docela těžké se v tom orientovat. Spoiler: Nakonec se jim podaří stephenova otce jménem Roger najít a přivést zpět. Ten je ale donucen vlézt do stroje, který málem zničí celé lidstvo. Proto nakonec musí umřít. Lidé zítřka po pár ztrátách Ultru porazí. končí to trochu otevřeně, protože Jedikiah ještě neřekl své poslední slovo. Seriál byl ale ukončen, takže už se nikdy nedozvíme, co bude dál... "Říká se nám Lidé zítřka. Ne, ten název jsme si nevymysleli." :D

Slečna Drsňák (2000)

Celkem srandovní film se Sandrou Bullock. Hlavně si pamatujte Ú.N.O.R. a světový mír. :D