• Krátkometrážní

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Zaručeně nejlepší teen comedy serial všech dob. A jeden z nejlepších seriálů od Netflixu. Miluju ten cast.

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Fajn seriál, postavy dobře napsané a zápletka zajímavá. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale nakonec 9/10.

Patrola (2012)

SPOILER ALERT: Skvělej film z policejního prostředí. Postavy jsou sympatický a dokonce při konci mi i trochu ukápla slza. 9/10

Zombieland (2009)

Fajn komedie a postavy si oblíbíte hned. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale nechápu proč, konečně jsem po dlouhé době viděl nějaký skvělý zombie film.

Batman začíná (2005)

Zaručeně nejlepší Batman je Christian Bale. Jak tenhle tak i ty dva další filmy jsou naprosto skvělý. Ben Affleck mi k tomu moc nesedí a náš Edward ze Stmívání no.... uvidíme :D

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Jako první mi tu vyjel verbalův komentář a už se mi děla blbě. Každopádně film byl naprosto suprovej. Upřímně? Moc jsem od toho nečekal, ale dostal jsem skoro 3 hodiny kvalitního materiálu v čele s Pittem a DiCapriem. A to finále to byla taková třešnička na dortu. 10/10

Přátelé (1994) (seriál)

Na každý díl se můžu podívat klidně 100x a nikdy mě neomrzí. Miluju to!

Logan: Wolverine (2017)

Fanouškům Logana/Wolverina u tohoto filmu musí ukápnout slza, pokud nemáte srdce z ledu. Krásné rozloučení s Hugh Jackmanem jako Wolverinem!

V zajetí démonů 2 (2016)

Tak jednoznačně jeden z mých nejoblíbenějších hororů vůbec. Úžasné obsazení hlavních rolí, skvělá ale fakt úžasná doba a prostě celé se mi to líbilo. Už se těším na The Conjuring 3!

Linkin Park & Friends Celebrate Life in Honor of Chester Bennington (2017) (koncert)

Skvělá pocta skvělému zpěvákovi. Chesterova hudba mi bude moc chybět, Linkin Park už bez něj nebudou nikdy kompletní.. Já se vždycky přesouvám ze žánru na žánr. Nejdřív Hip Hop potom Metal potom Rock a někdy i Pop. Ale skupina kterou jsem si vždycky pustil a rád jsem jí poslouchal pořád do kola, je Linkin Park. Doufám že je mu už líp a že našel klid.