• Krátkometrážní

Maigret - Maigret a noc na křižovatce (2017) (epizoda)

Tohle je zatím asi nejzamotanější příběh i s tím, že je zapojen do zločinu i policista. Jinak Maigret jako vždy se svým výrazem "nic mě nepřekvapí" jede na jistotu a je to hodně kvalitní výkon.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad) odpad!

Současný ministr bruselské propagandy a jeho "pořad". Ble, jenom je na hovno, že to platíme.

Odsun – Vertreibung (2020) (TV film) odpad!

Všechno má svoji příčinu. A tou příčinou samozřejmě byly zločiny, které páchali Němci. A ti si potom všem mysleli, že tu budou moct jen tak zůstat? Vždyť sami vyháněli Čechy ze Sudet, bojovali proti Československu a chtěli do Říše. No tak se tam dostali. Nechápu, jak je možný, že se něco takovýho točí za naše peníze.

Lekce neslušného chování (2008)

Jako nejdřív se to zdá, že to bude legrace až do konce, ale ukáže se, že tak úplně ne. A to je asi dobře, protože jinak by to nemělo to správnou zápletku. Jinak Colin Firth je tady fakt moc dobrej, jeho hlášky jsou tak suše anglický! A scénka se zasednutým psem byla taky moc povedená. Určitě stojí za to se podívat.

Smrtonosná past 3 (1995)

Není to tak dobrý jako jednička a dvojka, který si myslím, že jsou kvalitativně na stejný úrovni, tady mi prostě chybí Vánoce a to, že je na to John v podstatě úplně sám a nadřízení mu ještě schválně házejí klacky pod nohy. Nicméně furt je to hodně dobrý, John je vtipnej a prostě se na to dá koukat. I my přijde zajímavý ta naprostá a děsivá aktuálnost různých narážek, o tom, kdo je vlastně rasista a kdo ne...

Maigret - Maigret a případ mrtvého muže (2016) (epizoda)

Pravděpodobně ještě lepší než první díl. Co se musí ocenit je výborná atmosféra Paříže a výkony hlavních postav. Akorát si asi nějak spletli Československo s Ruskem, ale to asi zase tak nevadí.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

V podstatě totéž jako Aféry, akorát to moderuje teplouš Musil.

Detektor (2008) (pořad)

To byly časy, kdy mohly vznikat takovéto pořady! Škoda, že to pak zatrhli, určitě by bylo zajímavý sledovat další díly.

Smrtonosná past 2 (1990)

Pořád kvalitní akčňárna, se skvělejma hláškama. Jinak John je fakt jako borec, zmlátí úplně všechny a ještě posvítí letadlům, klobouček.

Maigret - Maigret klade past (2016) (epizoda)

Výborný podání, vůbec nevím proč by mělo vadit, že Maigreta hraje pan Atkinson, právě naopak se mi to hodně líbí. Ten jeho způsob hraní, kdy se vlastně tváří skoro pořád stejně je dost zajímavý. Hodně taky cením prostředí a atmosféru, která vytváří autentický a zároveň moderní feel. Celkově hodně dobrá detektivka.