• Krátkometrážní

MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

Za mě doposud asi nejlepší díl, naprostá topovka! Cigánská párty u Luďana, Edova výprava na Hněvín, freon vpiči, Franta na rande s Dášou, klekí Petra, no prostě best.

Robinson Crusoe (1997)

Žádnou jinou verzi Robinsona jsem asi neviděl, knížka mě popravdě asi nikdy moc nebavila, ale tenhle film mi přijde fajn. Co na tom že ho hraje Bond a pátek je trochu při těle? Stejně to musím hodnotit velmi dobře.

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Snědá tíseň na scéně a z Tondy se stává první bojovník za práva cikánů s vizáží skina, co poslouchá Ortel. Báječný!

Vysoká hra (2020) (TV film)

Zatím docela dobrý, na to že Krajča vůbec nemám rád, tak tady s ním problém nemám. Spíš jsem si ze začátku říkal, s kolik ženskejma to tam jako dělá. Ale uvidíme příště jak to dopadne. Edit po 2. dílu: Jako vůbec to nebylo špatný, je jasný, že falešně hrajou úplně všichni a věřit se nedá nikomu a bejt jedinej správnej se prostě nevyplácí a taky se to nakonec nevyplatilo. Tomu docela věřím. Ale ty kamery a odposlechy totálně všude? To jako vážně? A nikdo si toho ani nevšimne, že tam na něj vejraj přes kameru? Tomu nevěřím a proto jen 3.

Mikulášovy patálie (2009)

Jako dítě jsem ty knížky miloval a film musím říct, že se taky hodně povedl! Takováhle banda kluků, to musel být problém sehnat.

Matrix Reloaded (2003)

Za mě je velmi dobře, že Matrix nezůstal jen u jednoho dílu. Druhý velmi dobře rozvíjí příběh a celkově svět a prostředí, všechno dává o něco větší smysl díky scénám s Vědmou a Architektem, zajímavé scény jsou ze Sionu a hustá zápletka se Smithem. Skoro bych řekl že druhý díl je můj nejoblíbenější z celé trilogie.

MOST! - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Kupodivu mě tahle epizoda až tak vtipná nepřišla. Ale na druhou stranu obsahuje naprosto legendární přejetí Romana a Frantova hláška se spalovnou. Takže pět hvězdiček prostě zůstává standardem.

Místo zločinu Ostrava - Tichošlápek (2020) (epizoda)

Chybí tomu nějaká šťáva. Prostě to moc nešlape. Děj moc neodsýpá, postavy nic moc, z Ostravy taky nic extra. A ještě to ani neudělal ten anarchista, kterýmu bych to přál. Slabý.