• Krátkometrážní

Ten, kdo tě miloval (2018)

No nevím, nevím. Takový podivný mix takový tý český severský krimi jako je Cirkus Bukowski a Rapl (i vzhledem k obsazení a režii) s naprosto trapnou komedií, kdy vtipy jsou podivně cucaný z prstu a vůbec vtipný nejsou. Opravdu hodně zvláštní podívaná a ani poměrně dobří herci to prostě nějak nemůžou zachránit. Bída.

Tátova volha (2018)

No žádná sláva, celou dobu jsem se vlastně dost nudil a byl rád když pak byl konec. Jediný co bylo aspoň trochu vtipný byla záležitost s Bolkem Polívkou. A když už to konečně vypadá, že toho ztracenýho syna našli, tak je konec a člověk ví prd. Tak dík!

Teorie tygra (2016)

Jo jo bez žen by život byl na hovno, ale zase se to nesmí přehánět, jako nám to dámy ukázaly v tomhle povedeným filmu. Táňa nakonec však zmoudřela a tak to byl vlastně happyend.

Novoroční projev předsedy vlády (2020) (pořad)

No prezidentův projev se mi líbil více, protože mi u Andreje vadilo jak rychle četl a neustále těkal očima nahoru a dolů. Ale jinak docela dobrý projev.

Velký flám (1966)

Takhle by měla vypadat dobrá komedie! Frantíci co si dělají srandu a blbce ze skopčáků, to je prostě dobrý téma a tady je to na tom nejvyšším levelu.

Čert ví proč (2003)

V době dnešních velmi podprůměrných a dalo by se říci naprosto trapných pohádek je Čert ví proč velmi pěkná a pohodová. Čerti jsou poměrně skuteční a děsiví, peklo dává smysl a skvělý je Kassai jako Lucifer, celkově na rozdíl od například Čertího brka je tohle dobrá představa pekla.

Úsměvy smutných mužů (2018)

Hodně intenzivní a silný film o těžkým tématu. Obsazení a výkony výborný. Konec aspoň částečně pozitivní, zmizení Jardy Duška geniální. Celkově moc pěkný a doporučuju shlédnout!

Zootropolis: Město zvířat (2016) odpad!

Takzvané politické školení mužstva, tentokrát pro děti o tom, kterak je multikulturalismus skvělý a nádherný a že i když jste králík, tak vás lišák nesežere. Jasně! Jako jo, jinak by to byl asi celkem hodně nadprůměrně dobrý animák, kdyby se odhlédlo od toho silného politického zabarvení, jenže to je tak silné, že to prostě nejde. Takže nejde hodnotit jinak než odpad.

Čertí brko (2018)

No tak jsme si rejpli do ANO, ale jinak je to bohužel nuda a šeď, a průser začíná, když se zpívá. Jediný co je pozitivní je obsazení Ondry Vetchého, Judit Bárdos a Marka Daniela.