MiaMahoney

Mia Mahoney

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 31.12.2019  11:29

Ačkoli jsou monstra poměrně zábavná a dobře zmáknutá (český prezident jako strašák v kukuřici, můj nejmenovaný americký kolega coby zombí bez palce, stará Paroubková plahočící se špitálem a pouličním indickým chiropraktikem léčený Igráček), celek stojí za totální vyližprdel, a to jak nudivou stopáží, tak nepovedenou a nechytlavou jakožeretro atmosférou, abnormálně nesympatickým obsazením a absencí jakéhokoliv napětí. Opravdu svinstvo pro děti začínající s hororovým žánrem a to jsem si jistá, že by i ony tímto opusem pohrdly.

• 28.12.2019  14:15

Tak dozajista by bylo prima tohle hodit na Svatopetrským na velkoplošnou obrazovku místo každoročního vysílání těch bezskrupulózních, dva tisíce let ze strachu oveček těžících mamonářů, s všeříkajícím názvem Urvi a orvi. Jenže já byla navnazena svým dvorním zpovědníkem na totální popičovku pomalu lepší, než Montypájtni, a ta se nějak nekonala. Kvalitní, správně ujeté a originální určitě, ale chtělo by to ještě trochu přidat...

• 24.11.2019  18:32
    Le Mans '66 (2019)

Díky dvěma kilům za lupen u zlodějských Cinezmrdů, kterým už nestačí prodávat jen popcorn, ale najeli už i na načosy a jen se děsím, kdy začne éra hambáčů, pizzy a bárbekjů, mi za chvíli nezbyde ani na to Ferrari a budu si moct stěží koupit akorát tak Ferrero.

• 7.10.2019  22:10

Takže asi takto: Film zbytečný jako katapultovací sedadlo pro pilota helikoptéry nebo, chcete-li tematicky, jako luxusní psací pero od Párkra pro hlavního hrdinu (jednoho nebo druhého, neboť jeden psát umí, ale nemůže a o tom druhém dost pochybuji). Rymejk byl stopro stvořen výhradně pro negramotné požírače donatů a hambáčů, kteří by si francouzský originál nepustili, bo titulky. A to, jak každý ví, kazí dojem z obrázků a nutí člověka soustředit se na činnost nazvanou čtení! A tupani v s litrem coly v otylé pazouře a megakrabicí popcornu pod upocenou paží přece nešli na horor, nýbrž na kokotmedii! Ano, zde je namístě uvést, že byla značně kokotská. Tam, kde Frantíci taktně a vtipně naznačili choulostivé situace, museli samozřejmě Emeričani vytasit naprudko celou “parádu” a pořádně se v ní vyrýpat, aby to obecenstvo pochopilo a náležitě si zachrochtalo blahem. Inu, není se co divit, vezmeme-li v úvahu inteligenci průměrného, modrobíločerveného jedince se středoškolským (!!!) vzděláním, například pomocí této ankety (varování: jen pro otrlé! https://m.9gag.com/gag/aWEqEex) Nutno podotknout a přičíst na kreditu filmu, že Kidmanka tomu dávala šmrnc, Stývn Hóking byl taky vcelku dobře zahranej a ten trapně se pitvořící negr mě tentokrát sral méně, než obvykle... Teď zbývá asi jen počkat, až za přispění Agrofertu a nakradených eurodotací natočí Troška český rymejk o našich Nedotknutelných. Na obalu dývka se na nás pak bude křenit Endy tlačící na kriplkáře Zemanovic zombíka.

• 29.9.2019  08:17

Esence zbytečnosti, nic víc se k tomu napsat nedá.

• 21.7.2019  22:34

Když není na konci tunelu světlo, je to dost v prdeli. Ale zase je tam týpek na kriplkáře, který si posvítí na partu neseroucích se zlodějů, a to i přesto, že ovládá jen hlavu, ruce a počítač. Zpočátku průhledné, ale postupem času gradující až do kulervoucího finále, přesně jak to Iberijci ukázali už u La cara oculta nebo Mientras duermes. Týpka jako je Joaquín bychom tu potřebovali jako španělská inkvizice odpustky, aby si posvítil i na české tunely a zejména ty, kterými jednosměrně tečou evropské dotace našemu altruistickému spasiteli v čele vlády. Docela ráda bych už totiž viděla, jak té kurvě hrabivé někdo konečně zatne tipec. A krumpáč do palice jako bonus.

• 9.7.2019  15:07

BEC není REC. Napsat to 100x na tabuli.

• 3.7.2019  22:34
    Shaft (2019)

Damn maaan, that motherfuckin' nigga still knows how to do this shit! Zkrátka si Samík opět výborně badassuje, hláškuje a cvičí svůj geekovský přestřik, aby z něj byl zdařilý pokračovatel klanu ploskonosých bojovníků za spravedlnost. Víceméně předvídatelné, ale svěží a zábavné negření si zaslouží pěkné tři hvězdy. Doufám, že ten náš milý nouplísák někde zveřejní, kam kurva chodí sosat ten elixír mládí, neboť i Mia by v jedenasedmdesáti chtěla vypadat tak xvětu. Teda, samozřejmě minus ten přehnaný pigment, parkoviště pro tanker mezi jedničkami, nos, od jehož pravé dírky k levé jezdí Uber za dvacet dolarů a místo třiceticentimetrového shaftu hrdě ukazovat svoje roztomilé a pevné dvoječky...

• 3.7.2019  22:04

Nesympatičtí herci a tupě odhalitelná metafora. Zdejší hororové experty zřejmě vyděsí i igelitový sáček vlající ve větru.

• 26.6.2019  23:06
    Můj táta napsal Porno (TV film) (2019)

Jakožto přísná katolická panna a prudérní chovanka kláštera cítím, že bych se měla pohoršit nad tímto úchylným počinem. Samozřejmě jsem celé estrádě téměř nerozuměla, neboť tam padaly dost odborné termity, které se v Bibli běžně nevyskytují, tudíž jejich význam mohu jen odhadovat. Tak například takový bod G, tam si nejsem jistá, jestli se jedná o nějakou zkratku pro Golgotský vrch nebo Gethsemanskou zahradu... Co myslíte? Pak se taky domnívám, že slovo klitoris je zkomolenina latinského Qui tollis, což jistě znáte z písně Pie Jesu a někdo by to těm neznabohům měl opravit! No a konečně se tam vyskytují také naprosto nelogické až rouhačské poznámky, tak například že nějaký muž vstoupil do ženy. To je přece naprostý nesmysl, neboť já moc dobře vím, že vstoupit do nás může jedině Otec, Syn a Duch svatý! Někde se tomu prý říká gangbang, ale to bude asi nějaký termín z novějšího ekumenického překladu Bible, který neznám. No, celou tuhle šou jsme sledovaly se sestrami v refektáři a na chvíli se k nám připojil i pan farář. Ten se v momentě, kdy tam zrovna jedna žena druhé sáhla na ňadro - teda takhle to jen vypadalo, samozřejmě je nutné za tím spatřovat duchovní metaforu, kdy se dotkla jejího srdce, aby patrně dosud hříšná žena duchovně procitla - zvedl a poznamenal, že je potřeba oprášit svícen v kapli, načež se zvedla i sestra Klára s tím, že mu pomůže utírat steklý vosk. Asi dobře udělala, neboť zatímco my ostatní jsme trpěly nad nezáživnou estrádou, sestra měla po návratu takový blažený úsměv na tváři. Nejspíš jí v kapli prostoupil Duch svatý, což se nám, nevěstkám Kristovým občas stává. Jedna starší sestra se po skončení začala křižovat a prohlásila, že to prý celé bylo o seksu, ale tomu já prostě nevěřím! Kdyby to totiž o seksu bylo, tak by se tam nevyskytovalo takové množství postav, ale pouze manželský pár a odehrávalo by se to v ložnici, po tmě a pod peřinou, tohle zase já náhodou vím z hodin katechismu! Každopádně téhleté televizní společnosti Bring Back Christ napíšu dopis, že bychom my sestry od svatého Dyndy uvítaly, kdyby zpracovala místo těchto podivných nesmyslů, kterým nikdo nerozumí, nějaký klasický, starozákonní příběh, od kterého by pan farář neodcházel znuděn... Inu, docela se to těm Anglánům vydařilo, až na toho slizkého, nehereckého bukanýra, kterého měli odvést z pódia po prvním křečovitém úsměvu a ladném, ryze neheterosexuálním mávnutí ruččččkou. Prostě takové příjemné scénické čtení knihy, která bude určitě ve finále lepším literárním počinem, než libovolný díl Padesáti odstínů nudy.

• 23.6.2019  22:29

Inu, tahleta mexická bílá paní nám zabubala vcelku solidně. Bohužel nepřináší v hororovém žánru nic, co bychom už neviděli v podobně koncipovaných snímcích, ale nevadí, koukatelné to rozhodně je, když si člověk odmyslí pičoviny typu procházení domem ZÁSADNĚ bez osvětlení a JEDINĚ šnečím tempem... Oceňuji zejména absenci hodinového rozjezdu, ve kterém se dvakrát pohne záclona, třikrát zavržou dveře, za zvuku přepálenějšího, než zasrané alzácké reklamy, se mihne někde v rohu blíže neidentifikovatelná šmouha a děsivě někomu sjede z postele peřina, přičemž se ozve naprosto nečekané a zlověstné zavrčení, případně dětské zachichotání. Kdepak, tahle Urbanovic legenda o hispánské Polednici je vkusně ochucená slušnou dávkou jalapeños salsy. Sice mírně po expiraci, ale furt splňuje účel. Dneska za 3,5 fazole.

• 17.6.2019  22:47
    Trhlina (2019)

Ty kokos a toto čo bolo za Maďarského Lynča...?! Od Bebjaka jsem očekávala víc, než jen narkáčskou chujovinu s milionem nastíněných záhad, kde se po přepálené stopáži nakonec zjistilo velké hovno! Jo, atmosféra byla prima a dvě scény se světly byly hodně povedené a mrazivé, ale ve srovnání se zbytkem to bohužel na nějaký slushný rejtynk nestačí. Nesympatické postavy jestě umocňují pocit zmaru a spolu s viditelným rozpočtem přesně 1,2 Éček a stopáží, která vás nutí poposedávat a lačně pokukovat po tlačítku ffwd, to celé zaslouží akorát tak cenu zlatého Jánošíka za nejpromrhanější potenciál na maďarské scéně.

• 15.6.2019  22:09
    Hotel Mumbai (2018)

Již brzy v evropských městech...

• 20.5.2019  22:42

Na dvojici Dumb & Dumber ještě dobrý... Ale já mám lepší konec, takže se pohodlně usaďte a nechte si vyprávět, jak to tenkrát v tom Západozemí bylo: ...Po vypálení Králova Přístaviště vychrchlal Drogon tolik ohně, že z toho dostal angínu a jelikož se obával o svůj holý život (přecejen to byl poslední drak na světě), řekl si “kdo ví, jaké množství plamenů by mě ta kráva blbá byla ještě schopná nutit vychrchlat, radši na to seru!” pčikl a samovznítil se, načež s sebou vzal i tu svoji pičí drakojezdkyni. Její armáda čmoudských (pardon, ožehlých) eunuchů spolu s nekulturním spolkem barbarů se zakřivenými šavlemi (čti: předchůdci arabských kmenů) nebyli v Přístavišti nadále vítáni, a tak se odtam prostě odjebali. Místo toho, aby na trůn usedla proti veškerému dosavadnímu logickému progresu kriplwikipedie, usnesli se zástupci všech rodů, že nebudou mít z ničeho nic výpadek paměti a všem tedy prolátnou, že Jon je právoplatným dědicem té nejnepohodlnější židle evrmejd, a tudíž na ni usedne, ať se mu to líbí, nebo ne. Jak se tak o tom radili, kriplwikipedie obrátila oči vsloup a odfrčela si do astrálu načerpat nějaké vědomosti z budoucnosti. Když se vrátila, ve tváři zelená, jako by celou noc chlastala Tatranský čajíček, pronesla jen “typyčo, viděla jsem, jak vypadá budoucnost, když se spojí víc království do jednoho! Kdesi v daleké budoucnosti na kontinentu, který jsme zatím neobjevili, takto sjednotí 28 zemí, kterým bude pod hvězdami vládnout ožralý velepičus se sklony zničit suverenitu těchto zemí pod falešnou rouškou solidarity, multikulti propagandy, mocenské šikany a nesmyslných nařízení! Okamžitě rozpojme 7 království, každý si vládněte na svém písečku a tohle nikdy nedopusťte!” Načež se dlouze a kvalitně vyblil. Jon souhlasil, odjebal se na svůj Sever, kde spolu s tou zrzavou slípkou vládli svému území, rozpustili Noční hlídku, bo už byla stejně k hovnu a Divokým ponechali volný přístup za zeď, před zeď, na zeď a na pracovní trh. Sedmikrálovství se rozpadlo na jednotlivé frakce podle rodů, každý si přišel na své, no vyjmenovávat to tady nebudu, to už bychom přetahovali do Zpráv o desáté. Arya, největší badass asasínka, odjela prozkoumávat neznámé končiny a milé děti, tady následuje ten slíbený sequel, na kterém HBO údajně začníná pracovat. Uniklý scénář je následovný: Po letech Arya, nyní shrbená důchodkyně opírající se o svou Jehli, dorazí do žlutého kraje, který zatím nebyl pojmenován. Okamžitě se jí spustí senná rýma a nestačí se divit, když prochází nekonečnými lány žlutého sajrajtu, v těch dobách zvaného řepka. Na všech praporcích vidí logo rodu Babitchů, obyvatelstvo nešťastné, vykořisťované a strádající. Její nový úkol je jasný a na její pověstné listině je od nynějška připsáno nové jméno. Dý end! Já myslím, že tohle půjde, jen se toho nesmějí chopit neumětelští pisálkové. Za pár let tu tedy máme novou a lepší sérii s názvem Píseň pylu a meče s podtitulem Hra o Agrofert.

• 16.5.2019  11:01

A soudružské kurevstvo pokračuje! Není co vytknout! Atmosféra hutnější než uran; herecké výkony přesvědčivější, než soudruzi od KGB při výslechu; vizuál depresivnější, než libovolná schůze komunistické strany a děj napínavější, než sledování ukazatele na dozimetru! Rozhodně má Černobyl nakročeno být jedním z top seriálů, co kdy byly natočené. ... “Do I smell metal?” - “Yeeeeaaaaah!!!” 🤘🎸 a namísto “Vnimaniye, vnimaniye!” by se z tlampačů v Pripjati ozvali Gamma Ray...

• 14.5.2019  22:09

Víte, proč Norové už nevyhrávají v hokeji? - Protože jejich nejlepší střelec sedí. No, černý humor stranou, všichni víme, že to ten pomatený pičus převrátil do extrému a to, co provedl, je neodpustitelné. Žel, pokud bude Evropa skutečně pokračovat v multikulti propagandě, cílené islamizaci a právem šaría nakonec nechá semlít vlastní lid, je naprosto bezpochybné, že takových magorů se bude objevovat čím dál víc. Ono tak dlouho se chodí s džihádem do Evropy, až se nějaký radikální pravičák utrhne... A že Evropa skutečně kráčí mílovými kroky směr hajzl, je naprosto očividné. Jak jinak si vysvětlit například tohle? Islám prostě problémem je a kdo to nevidí, měl by si ihned přečíst tuto odbornou studii, aby prozřel, jaké že to neslučitelné svinstvo si sem dobrovolně stěhujeme... Nicméně, nezdá se vám, že filmaři nějak dávají prostor každému hajzlovi, který se proslaví svým zmrdstvím? Ať je to naše "vězeňská serebrita" (ne, RedAKu, Ty skutečně nejsi serebrita, Tys jen obyčejný mukl) Kajínek ve stejnojmenném dramatu, atentátníci v Bostonu ve Dni patriotů, teď tady Breivik dokonce rovnou ve dvou filmech... Zcela jistě se někdo brzy ujme zfilmování střelby na muslimy v meshitách na Novém Zélandě, ale vsadím se, že na ten masakr o dvoustech padesáti křesťanských obětech sebevražedných atentátníků na Srí Lance nepadne jediná klapka! To holt není atraktivní a v souladu s promultikulti smýšlením, ukazovat perzekvované křesťany a ateisty, ale útoky na chudáky kozojeby a jejich pytle na odpadky, jó, to se musí lidem patřičně naservírovat! Jinak teda s první polovinou komentáře uživatele grizly007 sice nesouhlasím, ale hláška o blokové pokutě je jedním z adeptů na komentář roku!!! :)))))) ... Film průměrný, útok dobře natočený - místy decentně, místy sugestivně, následné politicko/psychologické drama bylo koukatelné i při delší stopáži. A mimochodem, všimli jste si, že lidi s iniciály A.B. mají nejspíš nějak předurčeno být pěknými kurvami? Náhoda? Nemyslím si.

• 14.5.2019  21:14

Kurva jo! Tuhle ad absurdum vyhnanou a přesto stále reálnější jednohubku doporučuji všem sluníčkářům, liberálům, anarchisticky smýšlejícím rodičům, inkluzivistům a podporovatelům “americké výchovy”. Jen si nestěžujte, až vám to jednou nasere zpátky na hlavu...

• 9.5.2019  22:37
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

сука блять! Na celé téhle katastrofě bylo nejhorší, jak (ne)zareagoval zkurvený Sovětský Sajuz. Přesně v jejich stylu, "nas mnogo", na pár životech nezáleží, takže tutlat, co to jde, jen aby nešířili paniku a imperialistický nepřítel si samou škodolibostí nepocákal hvězdy a pruhy šampusem při oslavách, jací jsou Rusáli pěkní mantáci. To raději pustíme spolu s radioaktivním mrakem do éteru naprosto marginální zprávu o zanedbatelných hodnotách, pro jistotu ještě o 3 dny později a ty hujery z velína přesvědčíme, že vlastně nic špatného neviděli, že několika dozimetrům vystřelily hodnoty a shořely prostě proto, že to byly vadné kusy a do světa pustíme fotku reaktoru z takového úhlu, že to bude vypadat jako opravdu nepatrná havárka. A to ještě můžeme být rádi, že jako první vypustilo zprávu o zvýšené radiaci Švédsko, neboť jsem si téměř stoprocentně jistá, že bez toho by to ty kurvy sovětské tajily dodneška. No a naši soudruzi se k tomu samozřejmě postavili tak, jak jim bylo ze Sajuzu nadiktováno. Mlžení, zprávy o pouhých dvou obětech v bezprostřední blízkosti a nad naší krásnou, socialistickou vlastí samozřejmě ani smítko bordelu. Co na tom, že Rakousko naměřilo hodnoty jako kráva, u nás se přece poroučí větru dešti, takže tu nic být nemůže a kdo tvrdí opak, je imperialistický nepřítel. No na blití, soudruzi! A ještě víc na blití je, že tu i po tom všem, co ty bezskrupulózní mrdky 40 let předváděly, jsou v současnosti 3. nejvolenější strana a vychovávají novou komunistickou mládež. Myslím, že je načase, abych vztyčila všech počernobylských 8 prostředníčků do xichtu těm, kteří by se odvážili tvrdit, že za komančů bylo líp. Ano, dalo by se namítnout, že nikdo nebyl ponechán osudu bez prostředků a na ulici s holou prdelí oproti dnešku, kdy nikoho nezajímáte. Ovšem zaměstnanost byla umělá, doktor bral stejně jako kulturní referentka nebo nástěnkářka, na hajzlpapír se stály fronty a kliďánko mohl taky dojít, člověk se bál přátel, sousedů i vlastního stínu, doma jste mohli mít nastražené pamflety a jít si hezky hačnout díky vykonstruovanému procesu, protože jste se křivě podívali na nějakého papaláše, na byty sice nebyly hypotéky, ale čekalo se třeba i 10 let a o životě, dovolené, studiích... vám rozhodovala zkurvená komise, Ale jo, jinak to bylo všecko báječný a sluníčkový a komunismus vlastně znamená jenom tu frontu na banány a oslovení "soudruhu". Debilové...

• 5.5.2019  19:40
    OA - Série 2 (série) (2019)

To, co v první řadě bylo zajímavě mysteriózní, se přetvořilo v narkáčskou sračku bez hlavy a paty, kde se jen vrší další a další rádobymystéria a nehodlám ani čekat na konec, protože beztak z toho vyleze hrozitánské hovno, které by mi zbytečně smrdělo v komplu. Nesmyslný příběh o tom, jak parta pomatenců dělá jakože šíleně mysteriózní pohyby, to nezachrání ani vždy dokonalý Džejsn, se kterým by se daly dělat dočista jiné pohyby a ani příjemné lokace San Franciska. Zkrátka to vypadá, že se tvůrci inspirovali Lynčem, Trírem, Latrínmosem a ostatními zrůdně artovými rejžiséry, a na to Mia rozhodně není zvědavá.

• 4.5.2019  22:05
    Nancy (2018)

No naprostá paráda! Zběsilé tempo vyprávění, hlavní hrdinka sympaťanda, která jde z akce do akce, což skoro nestačíte sledovat, absolutně žádné vataření a zbytečné postavy do počtu a celé se to uzavře v totálně dechberoucím a nečekaném závěru! Dokonale využitý potenciál příběhu, pěkně smysluplný a ani trochu artový!

• 30.4.2019  20:51
    Klér (2018)

Czy jest kler parta krzywych pedałów w czarnych szlafrokach? No ewi-kurwa-dentnie! Bravo tomuto filmu a bravo dvakrát tolik, že vznikl v samém středobodu kudlanek, ve Watykanu 2.0, tedy v Polsku. Film odvážně ukazuje to, co je potřeba ukazovat donekonečna: že ta prohnilá instituce je jen banda odporných pokrytců parazitujících na zmanipulovaných kudlankách a jejich penězích! Dva tisíce let fungující firma založená na důvěřivosti svých stoupenců, na manipulaci, lžích, zastrašování; s vlastní jurisdikcí a nehorázným bohatstvím, to si, panečku, někdo uměl vybrat marketingový tah, to by i náš Endy mohl závidět! No, naštěstí jsme tu ještě my, bojovníci za otevřenou mysl a potírání dogmat, vyzbrojeni perem či v případě Wojciecha kamerou a můžeme táhnout na naše skromné křížové výpravy za vlastní rozum! Nejhorší je, že bigotní kudlanky takový film vezmou jako fikci, aniž by se zamyslely (neboť to by byl asi hřích!), že záležitosti v něm ukázané se takto klidně mohou odehrávat, ba co víc, odehrávají. Ve filmu nebylo ukázáno nic, co bych nevěřila, že se někde běžně děje (snad jen až na setkání neonacistů v sídle církevních hovnostářů, což už zavánělo trošku přeháňkou, ale co my vlastně víme, po tom všem, čeho je ta bezskrupulózní parta hovad schopná...?). Zkrátka praedicant aquam, bibunt autem vinum v celé své kráse a povinnost shlédnout alespoň jednou v životě! Smutné je, že na tohleto relativně neškodné a i přes všechna ta svinstva vesměs lidské a pro 21. století reformované náboženství budeme v brzké budoucnosti vzpomínat s láskou, až nás tu zaplaví ono náboženství míru z jihovýchodu. Protože katoličtí pohlaváři sice můžou být a mnohdy jsou pěkné kurvy, ale pořád nám, kteří s nimi nesouhlasíme, nepižlají hlavy tureckou šavlí. To jen takové malé slovo na zamyšlenou a nyní mne omluvte, neboť mé poslání je jasné: vyzbrojena projektorem, plátnem a tímto filmem, spěchám do nejbližšího kostela, abych nedělní bohoslužbě trochu přidala grády...

• 29.4.2019  23:00

Taková příjemná nostalgie, která neurazí, i když na původní Mary Poppins dotahuje jen s odřenýma ušima. Krásný starý Londýn, jako vždy sympatická Emilka a lingvisté zaplesají nad některými vymazlenými písničkami. No a pak taky další důkaz, že mikádo á la tanečnice charlestonu dokáže zpizdit každou pěknou ženskou. Své by o tom mohla vyprávět MILFka Zeta v Chicagu a teď už i chudák Emilka. V týdnu jdu ke kadeřnici, tak stoprocentně vím, co si odtam na tý palici neodnesu a pokud by snad dostala kadeřnice nůžkový záchvat (impetus forceps), bude rituálně probodnuta mluvícím deštníkem!

• 24.4.2019  21:41
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Pseudopořad pro voliče Endyho, úrovní odpovídající lačným konzumentům Mostu. Stoka nejhrubšího kalibru!

• 20.4.2019  22:42

Tyhlety Zvláštní dny byly opravdu zvláštní. První téměř polovinu filmu se tam děje takové hovno, že si krátíte čas strkáním popcornu do nosu a jeho následným vyfrkáváním tak, abyste trefili televizní vypínač a tu neskutečnou nudu vypnuli. Když to ale vydržíte až k prvnímu momentu se skutečným dějem, čeká vás poměrně dobrý a občas i napínavý sryler, který v tom pětadevadesátém mohl skutečně působit lehce futuristicky a originálně. Těch prvních asi 40 minut si tak můžete krátit třeba snahou pochopit, proč se Ralfík tak vehementně snaží ochraňovat takovou hnusnou barovou šlápotu, když je vedle něj docela xvětu vypadající negerka, která je ještě ke všemu badass a nemusí se s ní bát za volantem, nebo se zkoušet nepoblít nad totálně devadesátkovými módními kreacemi, které je na sebe schopný Ralfík naházet. Určitě by u toho šla dělat další spousta věcí, kdyžtak mi kliďánko napište, co napadalo vás...

• 19.4.2019  21:50
    Skleněný (2019)

Což o to, nápad originální a pointa vskutku dobrá! Jinak ale chytrému závěru vesměs předchází stominutová nuda, sonda do pomatené müsli Kevina/Patricie/Hedwiga/Beasta/... (který byl o5 fantasticky zahraný, nicméně o chlup nudnější než v tom svém vlastním celovečeráku), dlouhé záběry na katatonického Džeksna (který když nekleje, není to on), jako obvykle prkenně hrající Sarah PauLGBTson a ještě divnější Aňa Krejčí-Kladivoun-Radostná. Za tu pointu bych i čtvrtou vysolila, ale ta nevyváženost je prostě tak značná, že nad ní mávnout rukou nemůžu. Co taky čekat, když sám Šamalajn je nevyváženosti král. Teda vlastně maharádža.

• 16.4.2019  22:21
    Pledge (2018)

Tak tohle je nuda k zešílení a i přes krátkou stopáž se to vleče jako nějaká stará pledgeka. Jestli to má být exploit horor, tak absolutně nefunguje a takovému Eden Lake třeba nesahá ani po mělký břeh. Totálně nesympatičtí protagonisté i antagonisté, zvrat stojí za hovno a ještě se nudíte od prvopočátku. No kombo jaxviňa!

• 17.3.2019  21:20
    MOST! (TV seriál) (2019)

Dobře, Hofmann hraje Luďana naprosto dokonale a v celém seriálu bylo tak sedm vtipných hlášek. Ale nový kult? Nejdokonalejší nekorektnost? ČéTéčko válí?! Srovnávat to tady s Tarantinem?! To jste se asi už úplně posrali, ne?! To kurva nikdo nevidí, co je za tím doopravdy za masáž?! Že nás Česká televize “nenápadně” vychovává k toleranci všech a všeho? Že nám jasně dává najevo, že kdo nemá rád cigány, je vlastně úplně stejná lopata jako Luďan a že je ctnostné a naprosto v pořádku uznávat všech 390 pohlaví? Co to, kurva, je za agitku?! Ukázka, že i bílej může být svině a že cigánům stačí podat pomocná ruka a už se ženou pracovat, uklízí Chánov a jejich děti se starají o životní prostředí jako malí skautíci? To vše samozřejmě zabalené do děsně “nekorektního” humoru “po česku”, tedy nucené karikatury, jakožehumorné potírání stereotypů a pár fekálních fórů. No nestačím se divit! Tak podprahová reklama, že mám během promítání chuť na brambůrky a přeslazenou americkou hnědku je zakázaná, ale vnucovat nám skrz jakože děsně kůl a nekorektní rádobykokotmedii, jak máme vidět svět okolo, je v pořádku? Naprosto přesně jsem odhadla, že celá série skončí ne až tak komediálně a pokorným procitnutím Luďana, který se z rasistické a šovinistické solviny stal uvědomělým občanem uznávajícím vše, co si dle měřítek České televize uznání údajně zaslouží. Tak a Dost!

• 3.3.2019  21:44
    Předtucha (2004)

Tak už i Japonci mají svého Lynče...

• 5.2.2019  22:11

Jasně, předvídatelné, prvoplánové, stereotypní, občas trapné, ale někdy taky docela milé, vtipné a i přes všechna ta klišé to docela funguje.

• 3.2.2019  17:56

Sto roků v lese žil, mlčel jsem... Já teda nevím, ale po 8 letech samoty v lese a píchání tak akorát o jehličí, budu chtít nejen šukat, ale hlavně si pokecat. Očividně to tak nemá nikdo z přítomných, protože se té příležitosti nechytí a většinu času prostě mlčí a jen sázejí salátek. Naturalistické? Jo, to bezpochyby. Ale taky neuvěřitelně nudné, zbytečně táhlé a se spoustou hluchých (a němých!) míst. A občas, aby se neřeklo, taky trochu beze smyslu (tak například pokud polovinu filmu plánujete někoho zabít a dílem náhody se ten někdo ocitá zraněný na pokraji sil, najednou máte plné ruce práce s jeho záchranou...?!) Škoda, potenciál to mělo, kdyby se střihač zastavil tak na 80 minutách, dialogy nepsal zakřiknutý introvert s vyříznutým jazykem a osoba odpovědná za casting vybrala trochu sympatičtější postavy. Škoda, že jim tam třeba nepřišel zabubat nějaký ten Štíhlomuž nebo Blérská ježibaba.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8