„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

panové Vorlíček / Macourek se v tomhle klenotu prekonali, nejlepšíi komedie vůbec !!!!! všem hercům bych vystřihl poklonu , ale Iva Janžurová /Kelettiová, Hample a Štubová/ je prostě nepřekonatelná.............. - 100%

World Trade Center (2006)

Oliver Stone nepatří mezi moje oblíbené režiséry a tímto příšerným snímkem to jenom potvrdil - fakt katastrofa !

Bazén (2001) odpad!

jeden z mála snímků, který ohodnotím odpadem, protože tento kousek patří na samotné dno kinematografie !

Po čem ženy touží (2000)

az na Nickovu dceru , která musí být protekční děcko , jsem se bavil skvěle , fakt výborná , romantická komedie !

Patriot (2000)

asi mám slabost pro Mela, ale mě se Patriot líbil , nemůžu si pomoct ....:)

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Pro mě nejlepší zpracováni této legendy, výbornej Costner, Freeman a všechny převálcoval super padouch ALan Rickman !!! Jen Christian Slater mě trošku lezl na nervy , ale jinak to nemá chybu. Začátkem 90 let se točily super filmy !

L. A. - Přísně tajné (1997)

vynikajíci krimi plná drsných chlapů a napětí . Kim Basinger je opravdu k nakousnutí a Russell Crowe presvědčivě budi respekt !!!! Super podivaná se vším všudy, která nemá slabší mista a drži v napěti od začátku až do konce .

Leon (1994)

jeden s klenotů Luca Bessona !!! Výbornej Reno, talentovaná Natalie /která pro mě vždycky zůstane malou Mathildou/ a hlavně famosní Gary Oldman , který ukázal ze svého herectvi to nejlepši . Finale filmu je pro mě srdcová záležitost , jedno z nejlepšich vůbec !

Král rybář (1991)

Úžasná podivaná !!!! Tento film opravdu můžu /top 10/. Terry Gilliam nádherně kočíiruje šíilenou dvojici Bridges + Williams . Amanda Plummer se ukázala jako vynikajici herečka a jen podtrhuje genialitu tohoto dila .

16 bloků (2006)

Dalo by se čekat, že spojeni takových pardů jako je Richard Donner a Bruce Willis vyplodí super akčni podívanou......... ale tentokrát se to opravdu nepovedlo !!!! Sice pupkatej Bruce s kocovinou, byla příjemna změna , ale to bylo tak všechno . Film nemá šťávu a vlastně po prvni půlhodině jde jenom dolů a o konci snad ani nebudu mluvit ... takže dvě hvězdy !!! jedna pro Bruce a jedna z úcty k Donnerovi.