Moulin Rouge (2001)

Je to radost, když člověk nečeká nic moc a dostane všechno :) Jen mě mrzí, že jsem to neviděl v kině . Na velkým plátně to musí být paráda !!!!

Prostředníci (2009)

Super film ! Když budu (jako ostatní) srovnávat se The Social Network , tak musím říct, že Middle Men se mě líbil ještě o kousek víc :) Asi to bude tím, že porno je mě určitě bližší než facebook :)

Centurion (2010)

Sám nemám rád hnidopichy co do všeho ryjou a vadí jim každý detail, ale u tohoto filmu si nemůžu pomoct :( !!! Pokud se děj odehrává ve 2. století n. l. a pobíhá tam partička od kadeřníka načesaných , umytých válečníků s dokonalým chrupem, tak nevím !! V mrazu spadnou do horské řeky a ani z nich nejde pára,.......... atd. nebýt prostého scénáře, možná bych tyto věci tak nevnímal, ale pokud se vyplní půlka filmu tím, že se někam běží a v podstatě se nic neděje, člověk začne řešit věci, které ho normálně vůbec nezajímají :) – jsem protiva , ale muselo to ven :)

Darkman (1990)

škoda, ale v roce 2011 už se na to nedá dívat jinak, než s trpkým úsměvem. Chtělo to vidět minimálně o 10 let dříve :)

21 gramů (2003)

nejlepší Iñárritu :)

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Tak tohle fakt nežeru, nelogická slátanina ! Nepochopil jsem chování většiny hrdinů ! Už jen to, jak stupidně se Russell Crowe nechal zatknout .... a tak bych mohl pokračovat až do závěrečné scény !! Asi jsem na to neměl koukat hned po westernu bratří Coenů Opravdová kuráž - to je trochu jiný kafe :)

127 hodin (2010)

Zajímavý a v pohodě koukatelný film, i když s takovým námětem natočit celovečerák je odvaha ! Naštěstí Danny Boyle ví co dělá :)

Postava k podpírání (1963)

Tak k tomuto dílku (prej kafkovská alegorie na něco, asi na režim) jsem se dostal díky skvělému filmu Pavla Juráčka Případ pro začínajícího kata ! Jenže v tomto případě kafka-nekafka dívat se na to moc nedalo , nepochopil jsem :(

Hrátky s čertem (1956)

Čím jsem starší, tím víc se mě líbí, zvedám na 5* :)

Neřízená střela (2010)

Po úvodních titulcích nás hned od první vteřiny Wild Target přímočaře vtáhne do děje a v podstatě už nepustí. Skvěle natočená komedie, které chybí jen trošku dotaženější konec ! Jinak to nemá chybu :)