Americký gangster (2007)

Zpětně musim říct, že se toho ve filmu až zas tak moc neděje, ale přesto film uteče jako voda. Crowe a Washington mají můj respekt a obdiv, stejně jako pan režisér. Konec filmu má neuvěřitelné grády, kdy jsem nervozitou a napětím ani nedýchal.

Sejmi je všechny (2007)

Akční scény v pohodě. Na zbytek jsem radši rychle zapomněl ;-)

Krvavá hostina (2005)

Pro fanoušky gore masakrů povinost. Pro ostatní trošku šok. V okamžiku, kdy malý monstrum začne klátit ležící ženskou kamsi a diváci vidí celý akt bez střihu, si uvědomíte, že tohle jste ještě neviděli. Popravdě, doufam, že už ani neuvidím. Opravdu nejsem fanda hororů (žádného druhu a odnože), ale tohle mě dost bavilo.

Psanec (2007)

Kdyby tento film byl jednoduchým příběhem o pomstě, tak díky Seanu Beanovi a režisérovu talentu mohl být Outlaw vynikající film. Bohužel scénárista je trotl a idiot a trotl. Škoda, že scénárista a režisér jsou jedna a táž osoba. Kdyby scénář dal přepsat třeba Sylvestru Stalloneovi, tak se na to dalo koukat a vylez by z toho film ne nepodobný prvnímu dílu Rambiče.

Před soumrakem (2004)

Teda první díl se mi líbil víc. Tohle mi přišlo už jen jako blábolení o ničem

Spalovač mrtvol (1968)

Já nevim, ale mě přišlo, že Hrušínský hraje zaostalýho retarda. Takhle se opravdu nikdo normální nechová. Snad jen v nějakém ústavu pro zaostalé retardy. Potkat takovýho chlapa, co mele stejný kraviny co on a řiká ženě, kočce a dceři, a bůhví čemu ještě Čarokrásná, tak ho bafnu a odtáhnu k nějakýmu cvokařovi. PS: Tak jsem si přečetl ostatní hodnocení a začínam si připadat jako barbar, když se to každýmu tak líbilo. Já jsem na to opravdu koukal s otevřenou pusou a vyvalenýma očima.

Syriana (2005)

Si snad ze mě děláte prdel. To by bylo pitomé i jako semestrální práce žáka 1. třídy pomocné školy na téma Ropa, ropné korporace a blízký východ.

Taxi (2004)

Neskutečná komedie. Začíná tím, jak cyklista provádí neskutečné věci na svém kole v ulicích NY. Pak zastaví. Střih. A cyklista je dvakrát tak široký, sundavá přilbu a ona to Queen Latifah. Pak přijde její šéf a dá jí jako dárek pochromované turbo do jejího taxi. O pár scén dále vidíme, jak Queen Latifah v noční košili otvírá kapotu taxiku s kompresorem v ruce a hodlá ho montovat do svého auta. Přestal jsem se smát až hodinu po titulkách. To je fakt moc.

Bůh kuchyně (1996)

Chowa mám docela rád, ale od tohoto filmu jsem asi čekal víc. Asijský infantilní humor miluju, ale tady jsem ho nějak nenašel, tedy kromě pár okamžiků.

BloodRayne (2005)

Rozpočet 25 milionů? Ten asi dostala Kristanna za to, aby se svlékla. Pak se museli herci složit na to, aby mohli natočit film. Kdo dal nejvíc, tak vystupoval při nahé scéně Kristanny. Jinak si to nedokážu vysvětlit :-)